غذاهای با کیفیت و ارزان در جان آلور مالزی

غذاهای با کیفیت و ارزان در جان آلور مالزی

اگر در سفر به مالزی، در پایتخت این شهر به دنبال جایی برای تست غذاهای دریایی بودید، سری به «جان آلور» (Jalan Alor) بزنید. جان آلور یکی از مشهورترین خیابان های کوالالامپور جهت صرف غذاهای دریایی است. این منطقه جایی است که مردم کوالالامپور، اغلب پس از گشت و گذار در مثلث طلایی به آنجا می روند. اما از آنجا که جان آلور منطقه ای پنهان است، ممکن است کمتر در معرض دید توریست هایی که نخستین بار است به کوالالامپور می روند، واقع گردد. در طول شب، منطقه حال و هوای دیگر به خود می گیرد و پر جنب و جوش تر می شود.

غذا خوری های کوالالامپور

غذاهای دریایی این محدوده به لحاظ کیفیت خوب و از نظر قیمت نیز مناسب است. ماهی گریل شده، مارینادای سویا ساده با برنج ، بال مرغ کبابی، گوشت کبابی، نودل و دسر از بهترین و ارزان ترین غذاهای خیابان جالان آلور هستند. در غرفه ها، غذا بر روی شعله های زیاد و تند آتش طبخ می شود. فهرست منوی بیشتر غرفه های غذا همراه با تصویر غذا است که این حالت امکان انتخاب غذا را به ویژه برای گردشگران ساده می کند.

موقعیت خیابان جان آلور مالزی

جان آلور در نزدیکی جالان بوکیت بینتانگ (Jalan Bukit Bintang) و در فاصلۀ کوتاهی از چانگتا بوکیت بینتانگ (Changkat Bukit Bintang) قرار دارد.

دسترسی به خیابان جالان آلور کوالالامپور

ساده ترین راه دسترسی به جان آلور استفاده از منوریل است؛ در ایستگاه بوکیت بیتانگ پیاده شوید، به سمت شمال در جالان بوکیت بنتنگ حرکت کنید، پس از یک دقیقه پیاده روی به جالان آلور می رسید.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید