مرکز خرید استار هیل گالری میزبان بزرگترین نمایشگاه ساعت و جواهرات لوکس

«مرکز خرید استار هیل گالری» (Starhill Gallery shopping) یکی از مراکز خرید کوالالامپور است که به دلیل شیک بودن بیش از حد، لمس کردن اشیای موجود در آن تقریباً وهم آور است! موسیقی زنده، نور و روشنایی محیط و کف پوش های خاصی که سبب جذب صداهای اضافه می شود، از ویژگی های استار هیل گالری است که آن را از دیگر مراکز خرید کوالالامپور متمایز کرده است. این مرکز خرید مورد توجه تورهای مالزی و گردشگرانی است که به کوالالامپور مسافرت می کنند.

مرکز خرید استار هیل گالری

در مورد استار هیل گالری کوالالامپور

  • در سال 1996 افتتاح شد؛ در سال 2015 توسط یک تیم معماری آمریکایی مجرب مورد بازسازی و توسعه قرار گرفت. دیوید راکوِل معمار معروف آمریکایی در رأس این پروژه بود.
  • بنای این مرکز خرید شیشه ای است.
  • محوطه اصلی استار هیل گالری روباز است و کافه هایی بسیار شیک با فضایی آرام و مورد پسند، در این محوطه راه اندازی شده است.
  • این مرکز خرید در 7 طبقه ساخته شده و مجهز به آسانسور و پلّه برقی است.
  • رستوران ها در طبقه زیرِ همکف واقع شده اند؛ غذای این رستوران ها بسیار لذیذ و وسوسه آمیز است!  فیشِرمنَز کُو (Fishermans Cove) قابل توجه ترین رستوران این مجموعه است. اگر به استیک و غذاهای دریایی علاقه مند هستید، سری به دهکده فستیوال غذایی بزنید، این نیز یکی دیگر از رستوران های جذاب مجموعه محسوب می شود.
  • فروشگاه های شیک ساعت این مرکز خرید، معروف است و در طبقه همکف واقع شده است. مرکز خرید استار هیل گالری میزبان بزرگترین نمایشگاه ساعت و جواهرات لوکس آسیا است.
  • خدمات اِسپا در طبقه سومِ و در مجموعه ای به مساحت 4650 متر مربع و 93 اتاق، ارائه می شود.

استار هیل گالری کوالالامپور

موقعیت مرکز خرید استار هیل گالری کوالالامپور

در امتداد خیابان پاویلون کی ال (Pavilion KL) درست کنار فارنهایت.

آدرس استار هیل گالری

مالزی، کالالامپور، جالان بوکیت بینتانگ، شماره 181.

تلفن: +603 2782 3855

امتیاز 0از 5 (0 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید