کی ال سنترال مالزی مجموعه ای از هتل ها، رستوران ها و مراکز خرید

«کِی ال سنترال» (KL Sentral) با وسعت 72 هکتار، در شهر کوالالامپور مالزی، محدوده ای است که هتل ها، رستوران ها، مراکز خرید، مغازه ها و فروشگاه ها را در خود جای داده است. این مجموعه در امتداد جالان دامانسارا (Jalan Damansara) و جالان تراورز (Jalan Travers) قرار داشته و در قلب مرکز تجاری کی ال سنترال قرار دارد، از طرفی نیز، در 1.5 کیلومتری حاشیه جنوب غربی منطقه تجاری مرکزی کوالالامپور واقع شده است. کی ال سنترال مالزی بخش جدایی ناپذیر زندگی مردم کوالالامپور است و سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. بزرگ ترین مرکز حمل و نقل یکپارچه مالزی از این منطقه می گذرد و در سال، بیش از 60 میلیون نفر از آنجا تردّد می کنند.

kl central مرکز خرید و رستوران و هتل در مالزی کوالالامپور

مجموعه ای از هتل های لوکس و غذا خوری های محلّی و بین المللی مثل مک دونالد و KFC در فاصله 2 کیلومتری مرکز شهر کولالامپور قرار دارد. علاوه بر این، در مسیر پیاده روی، مغازه های رنگارنگ و تعداد زیادی معابد بودایی به چشم می خورد.

دسترسی به کی ال سنترال کوالالامپور

با توجه به اینکه این مجموعه در مرکز شهر کوالالامپور واقع شده است، دسترسی به آن ساده است. شما می توانید از طریق بزرگ ترین مرکز حمل و نقل ریلی مالزی استفاده کنید و خود را به آنجا برسانید. مراکز خرید عظیم کوالالامپور نیز فقط چند ایستگاه از ایستگاه KL Sentral فاصله دارند.

اگر از فرودگاه klia2 / KLIA کوالالامپور حرکت کنید و در صورتی که از اتوبوس استفاده کنید، از این فرودگاه تا KL سنترال حدود 1 ساعت و 15 دقیقه به طول می انجامد. قیمت بلیط اتوبوس به ازای هر نفر RM12 است.

موقعیت مکانی کی ال سنترال مالزی

مالزی، کوالالامپور، 1.5 کیلومتری حاشیه جنوب غربی منطقه تجاری مرکزی کوالالامپور، امتداد جالان دامانسارا (Jalan Damansara) و جالان تراورز (Jalan Travers).

امتیاز 0از 5 (0 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید