چاوی لند بزرگترین پارک سلیمانیه عراق

چاوی لند بزرگترین پارک سلیمانیه عراق

در نزدیکی شهر سلیمانیه، در کردستان عراقو در جاده ملک محمود، می توان یکی از اماکن تفریحی سلیمانیه یعنی «چاوی لند / چاوی لاند» (Chavi Land) را دید که از بهترین و بزرگ ترین پارک های تفریحی شهر است. این مجموعه در زمینی به مساحت حدود 750.000 متر مربع و در پای کوه Goizha ساخته شده است. از اینجا می توان دیدگاه خوبی از شهر سلیمانیه عراق داشت و عکس های زیبایی تهیه کرد.

مجموعه تفریحی چاوی لند در سلیمانیه عراق

ویژگی های مجموعه چاوی لند سلیمانیه عراق

چاوی لند سلیمانیه عراق مجموعه تفریحی خانوادگی و دوستانه است و همه کاراکترهای لازم برای تفریح در اینجا فراهم می باشد؛ 50 وسایل تفریحی غیر الکتریکی و الکتریکی مختلف از جمله ماشین های کابلی، چرخ و فلک و تاب، فضای سبز و حوض بزرگ آب، کابین های مسافرتی و گردشگری برای استراحت، کافه تریا، فست فود و رستوران. از میان وسایل تفریحی الکتریکی این مجموعه، ماشین کابلی پر طرفدارترین است؛ ظرفیت این ماشین ها هشت نفر بوده و قیمت بلیط آن نیز ارزان می باشد. با توجه به اینکه مسیر حرکت این ماشین های کابلی به سمت بالای تپه است، از آنجا می توان دید خوبی از شهر سلیمانیه داشت. علاوه بر این ها، یک سینما و موزه موم نیز در اینجا برپا شده است.

مجموعه تفریحی چاوی لند در سلیمانیه عراق

به دلیل وجود فضای سبز وسیع و حوضچه بزرگ آب، پارک چاوی لاند سلیمانیه در روزهای گرم تابستان شلوغ تر است و مراجعه کنندگان بیشتری دارد، به ویژه عصرها و شب ها خانواده های زیادی اوقات فراغت خود را در اینجا سپری می کنند. شما می توانید در  فضای وسیع و سر سبز پارک پیاده روی کنید و یا یک ماشین گلف الکتریکی (electric Golf car) اجاره کرده و در اطراف محوطه پارک رانندگی کنید.

پارک چاوی لند در شهر سلیمانیه عراق

ساعت کار و آدرس پارک چاوی لاند سلیمانیه عراق

ساعت کار این پارک هر روز از ساعت 9 صبح تا 4 صبح پذیرای مراجعه کنندگان است. شما می توانید از جاده کمربندی ملک محمود به این پارک دسترسی پیدا کنید.

Address: Malik Mahmud Ring Road, Sulaymaniyah 46001, Iraq.

Phone: +964 771 866 3358

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید