ساحل سانور در بالی

«سانور بیچ» یا «ساحل سانور» (Sanur Beach) از قدیمی ترین سواحل پر رفت و آمد و شلوغ بالی در اندونزی محسوب می شود و محیط ساحلی آرام بخشی دارد. خدمات ساحلی هم در بخش شرقی تنگه جزیره و هم در مقابل Kuta وجود دارد. یک دهکده ماهیگیری قدیمی در حوالی این ساحل وجود دارد که یکی از دلایل جذب گردشگران و تورهای بالی، به ویژه گردشگران اروپایی است. 

ساحل سانور بالی هنر و فرهنگ خود را حفظ کرده و مقصدی ایده آل برای لذت از زیبایی های ساحلی کلاسیک و مدرن است. در میان اولین هتل های بالی و استراحت گاه های ساحلی مدرن، مجموعه ای از رستوران های عجیب و غریب، مغازه ها و کافه ها و مجموعه ای از مکان های تفریحی و سرگرمی مدرن وجود دارد.

 

ساحل سانوردر بالی

 

فعالیت های ساحلی سانور بیچ

فعالیت ها و ورزش های ساحلی متنوعی را می توان در ساحل سانور انجام داد. تنیس روی میز، ورزش های آبی مانند کایت سرفینگ (kitesurfing) و اسنورکلینگ (snorkeling). علاوه بر این ها، پیاده روی در امتداد ماسه های شنی ساحل به ویژه در زمان طلوع و غروب آفتاب می تواند یکی از سرگرمی های آرام بخش باشد. محل های مخصوصی جهت پیاده روی ساحلی احداث شده است.

رستوران های ساحل سانور

رستوران های سانور در طیف گسترده ای قرار دارند. سانور با مدرن ترین منوهای غذایی و رستوران هایی با فضای داخلی شیک بدون شک یک بازار غذای ایده آل است.

فروشگاه های سانور بیچ

در این ساحل، فروشگاه ها، بوتیک ها، مغازه های آثار باستانی و آثار هنری و صنایع دستی به چشم می خورد. منطقه خرید سانور بین سه جاده اصلی تقسیم شده است: جادۀ Jalan Tamblingan، Jalan Mertasari و Ngurah Rai bypass. بیشتر مغازه ها مربوط به گالری هنرهای چوبی و عتیقه جات هستند.

 

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید