ساحل سانور در بالی

ساحل سانور در بالی

«سانور بیچ» یا «ساحل سانور» (Sanur Beach) از قدیمی ترین سواحل پر رفت و آمد و شلوغ بالی در اندونزی محسوب می شود و محیط ساحلی آرام بخشی دارد. خدمات ساحلی هم در بخش شرقی تنگه جزیره و هم در مقابل Kuta وجود دارد. یک دهکده ماهیگیری قدیمی در حوالی این ساحل وجود دارد که یکی از دلایل جذب گردشگران و تورهای بالی، به ویژه گردشگران اروپایی است.

ساحل سانور بالی هنر و فرهنگ خود را حفظ کرده و مقصدی ایده آل برای لذت از زیبایی های ساحلی کلاسیک و مدرن است. در میان اولین هتل های بالی و استراحت گاه های ساحلی مدرن، مجموعه ای از رستوران های عجیب و غریب، مغازه ها و کافه ها و مجموعه ای از مکان های تفریحی و سرگرمی مدرن وجود دارد.

ساحل سانور از جاهای تفریحی و دیدنی بالی اندونزی

فعالیت های ساحلی سانور بیچ

فعالیت ها و ورزش های ساحلی متنوعی را می توان در ساحل سانور انجام داد. تنیس روی میز، ورزش های آبی مانند کایت سرفینگ بالی (kitesurfing) و اسنورکلینگ (snorkeling). علاوه بر این ها، پیاده روی در امتداد ماسه های شنی ساحل به ویژه در زمان طلوع و غروب آفتاب می تواند یکی از سرگرمی های آرام بخش باشد. محل های مخصوصی جهت پیاده روی ساحلی احداث شده است.

سرگرمی و تفریحات ساحلی در ساحل سانور بالی

تفریحات ساحلی در سانور بیچ بالی

تفریحات و فعالیت های ساحلی در سانور بیچ

رستوران ها و فروشگاه های سانور بیچ

رستوران های سانور در طیف گسترده ای قرار دارند. سانور با مدرن ترین منوهای غذایی و رستوران هایی با فضای داخلی شیک، بی شک یک بازار غذای ایده آل است. در این ساحل، فروشگاه ها، بوتیک ها، مغازه های آثار باستانی و آثار هنری و صنایع دستی به چشم می خورد. منطقه خرید سانور بین سه جاده اصلی تقسیم شده است: جادۀ Jalan Tamblingan ،Jalan Mertasari و Ngurah Rai bypass. بیشتر مغازه ها مربوط به گالری هنرهای چوبی و عتیقه جات هستند.

آثار هنری و صنایع دستی در ساحل سانور

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید