پارک پرندگان و خزندگان بالی

پارک پرندگان و خزندگان بالی

«پارک پرندگان و خزندگان جزیره بالی» (Bali Bird Park & Reptile Park) یک جاذبه منحصر به فرد و آموزشی به ویژه برای کودکان است. این پارک که دو هکتار از باغ های گرمسیری زیبا در مجمع الجزایر اندونزی و در جزایر بالی را به خود اختصاص داده است، در جزیره بالی و روستای باتوبولان (village of Batubulan) قرار دارد. در این پارک جالب و سرگرم کننده، مجموعه ای غنی، نزدیک به یک هزار پرنده عجیب و غریب از مجمع الجزایر اندونزی و سراسر جهان وجود دارد.

پارک پرندگان بالی در جزیره بالی اندونزی

اگرچه پرندگان را می توان در بسیاری از باغ وحش های دنیا مثل باغ وحش کائو کایی پاتایا در تایلند یا باغ وحش ازمیر در ترکیه دید، اما پارک پرندگان بالی فرصتی برای نزدیک شدن به پرندگان و لمس آن ها و غذا دادن به انواع گونه های عجیب و غریب و کمیاب را فراهم می کند. برای هر یک از گونه ها، محوطه ای اختصاصی در پارک ایجاد شده است تا این امکان را برای بازدید کنندگان فراهم کند که اطلاعات بهتری در مورد آن ها کسب کرده و بتوانند راحت تر با آن ها ارتباط بر قرار کنند. طاووس های زیبا، طوطی های رنگارنگ، شتر مرغ، عقاب، جغد، ماکاو و دیگر پرندگان شکاری از جمله پرندگان پارک پرندگان در بالی هستند. در سفر به بالی از دیدن این پرندگان لذت خواهید برد.

پارک پرندگان و خزندگان بالی

باغ پرندگان از جاذبه های گردشگری بالی

 4D Avian Theatre یکی از ویژگی های منحصر به فرد پارک پرندگان بالی و تجربه ای جدید و هیجان انگیز است که طرح مهاجرت و ویژگی ها و همچنین مخاطرات پرواز پرندگان را به صورت 4D نشان می دهد. هدف اصلی این فیلم، نشان دادن چگونگی  مهاجرت یک اردک جوان به نام Rilly  همراه با گروهی از اردک های مهاجر است که برای اولین بار در زمستان به جنوب مهاجرت می کند و در مسیر با حوادث متعددی مواجه می شود.

علاوه بر جاذبه اصلی پارک، مجموعه ای گسترده از خزندگان و دوزیستان نیز در مجاورت پارک پرندگان جزیره بالی، در فضای یک باغ وجود دارد. انواع مامورلک، قورباغه، لاک پشت، تمساح، کوروکودیل، سوسمار و مار پیتون در این مجموعه وجود دارد. گونه های خطرناک پارک به گونه ای حفاظت و نگهداری می شوند تا به بازدیدکنندگان آسیب نرسد.

بازدید از پارک پرندگان در تور بالی

امکانات پارک پرندگان و خزندگان جزیره بالی

  • کافه
  • رستوران
  • فروشگاه
  • پارکینگ
  • سرویس بهداشتی

پارک پرندگان و خزندگان بالی

ساعات کار و آدرس پارک پرندگان و خزندگان بالی

ساعت کار این مجموعه هر روز 9:00 تا 17:30 است.

Address: Jalan Serma Cok Ngurah Gambir, Singapadu, Batubulan, Gianyar.

در سفر به بالی جهت دسترسی به این پارک از پایتخت جزیره، از Denpasar و از طریق شاهراه Singapadu حرکت کنید، پس از  20 دقیقه که از گذرگاه فرعی Sanur عبور کردید دسترسی به پارک حاصل می شود.

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید