لمبونگان جزیره و ساحلی رویایی در بالی

لمبونگان جزیره و ساحلی رویایی در بالی

در جنوب غرب جزیره نوسا لمبونگان بالی (Nusa Lembongan Island) ساحلی به همین نام وجود دارد. ساحل لمبونگان محبوب ترین ساحل این جزیره برای گذراندن تعطیلات است و مورد توجه های تورهای بالی نیز قرار دارد. ساحل رویایی لمبونگان با شن و ماسه های سفید، ساحلی آرام با چشم اندازی منحصر به فرد است که عموماً از صخره هایی از جنس سنگ آهک و دیگر سنگ های رسوبی در آن وجود دارد. تماشای طلوع و غروب آفتاب در ساحل جزیره نوسا لمبونگان از دست ندهید.

 

ساحل لمبونگان در بالی

 

علاوه بر چشم اندازهای آبی و ساحلی منحصر به فردی که در بالا ذکر شد، یک ساختمان زیر زمینی اسرار آمیز، جنگل های انبوه سر سبز، روستاهایی که سبک زندگی قدیمی خود را حفظ کرده اند و در نهایت، پیاده روی بر روی پل معلقی که جزیره نوسا لمبونگان را به جزیره همسایه خود یعنی نوسا سنینگان (Nusa Ceningan) وصل می کند نیز از جاذبه های پیرامون جزیره نوسا لمبونگان بالی به شمار می روند.

به طور کلّی، جزیره لمبونگان را می توان به تنهایی مجموعه ای بزرگ برای گشت و گذار و تفریح در بالی دانست؛ ساحل شمال غربی جزیره لمبونگان بیشتر مخصوص گشت و گذار است، تفریحات آبی مانند snorkelers و غواصی نیز در آب های شفاف و صخره های نمایان سواحل جنوب غربی و در اطراف جزیره همسایه Nusa Penida انجام می شود.

 اگر چه می توانید با یک کروز، یک روزه از جزیره دیدن کنید اما اگر بخواهید از تفریحات آبی و سایر سرگرمی های جزیره و ساحل بهره ببرید و به تماشای غروب و طلوع افتاب بنشینید، نیاز خواهید داشت در برنامه سفر خود یک شب اقامت را در نظر بگیرید.

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید