سافاری بالی و پارک مارین بزرگ ترین پارک حیات وحش اندونزی

سافاری بالی و پارک مارین بزرگ ترین پارک حیات وحش اندونزی

«سافاری بالی و پارک مارین» (Bali Safari & Marine Park) و همچنین سرفینگ بالی از جمله تفریحات بالی هستند که گردشگران و تورهای گردشگری بالی می توانند یک روز سرگرم کننده از روزهای حضور در این شهر را به آن ها اختصاص دهند. مارین یکی از بزرگ ترین و پرطرفدار ترین پارک های حیات وحش است که در سال 2007 در شهر بالی اندونزی افتتاح شد. این مجموعه دیدنی با وسعت 40 هکتار، در زیستگاهی مشابه زیستگاه طبیعی، بیش از 60 گونه از حیوانات مختلف را در خود جای داده است. در میان سافاری هایی که در کشورهای مختلف وجود دارد، می توان از سافاری بیابانی دبی یاد کرد که تجربه ای منحصر به فرد و هیجان انگیز در صحرای دبی است.

با ورود به این مجموعه و با سوار شدن در اتوبوس سافاری، می توانید از حیوانات مختلف در بخش های مختلف پارک دیدن کنید، نمایش هایی از فیل های با استعداد را خواهید دید و از دیدن بچه کوسه ها در آکواریوم لذت خواهید برد. برخی از حیوانات مارین پارک که شامل گوزن های خالدار، گور خر، کرگدن آفریقایی، خرس های هیمالیا، نیلگای، شتر، شترمرغ، بابون و شیر مربوط به مناطق اندونزی، هند و آفریقا هستند. افسانه ای ترین حیوان این پارک، ببر سفید افسانه ای است که به چشم قهرمان حیوانات پارک به آن نگریسته می شود.

تفریحات بالی، سافاری بالی

اطلاعات

  • آب و هوای این مجموعه تفریحی گرم و مرطوب است، بنابراین، در زمان مراجعه و استفاده از سافاری بالی، این موضوع را در نظر داشته باشید و لباس و کفش مناسب بپوشید.
  • به بازدید کنندگان نقشه رایگانی ارائه می شود، نقشه را دریافت کنید و از آن استفاده نمایید.
  • از فرصت های خوبی که برای عکاسی در اینجا نصیب تان می شود استفاده کنید و عکس های خاطره انگیزی خلق کنید.
  • امکان استفاده از تفریحات آبی در مجاور مارین پارک وجود دارد؛ بنابراین، حوله، لباس و لباس مخصوص شنا با خود همراه داشته باشید.

اماکن دیدنی بالی، سافاری بالی

ساعات کار و آدرس سافاری بالی و پارک مارین

این مجموعه تفریحی در روزهای شنبه و یکشنبه در ساعت 8:30 تا 17:30 و در بقیه روزهای هفته از ساعت 9:00 تا 17:30 پذیرای مراجعه کنندگان است.

Address: Jl. Bypass Prof. Dr. Ida Bagus Mantra Km. 19,8, Serongga, Kec. Gianyar, Kabupaten Gianyar, Bali 80551, Indonesia. Phone: +62 361 950000

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید