ساحل بزرگ لانگ بیچ در کوش آداسی ترکیه

ساحل بزرگ لانگ بیچ در کوش آداسی ترکیه

کوش آداسی از شهر های پر بازدید و تفریحی ترکیه به شمار می رود و اکثر گردشگرانی که به این شهر دیدنی سفر می کنند برای گذراندن اوقات فراغت و لذت بردن از مناظر زیبای دریای اژه از این مکان دیدن می کنند.

تور کوش آداسی  می تواند در بر دارنده برنامه های متنوع و جذابی باشد که این برنامه ها شامل تفریحات آبی و گردش در روستا های اطراف، بازدید از آثار باستانی و استفاده از مناظر زیبا می باشد. این شهر ترکیه، دارای سواحل متعددی است و سفر بانک در این مقاله به بررسی یکی از سواحل معروف یعنی ساحل لانگ بیچ می پردازد.

سواحل کوش آداسی

کمی درباره ساحل لانگ بیچ

ساحل زیبای لانگ بیچ به این دلیل با این نام خوانده می شود که ساحلی طولانی و به طول 18 کیلومتر بوده است که در طول زمان به قسمت های مختلف تقسیم شده است و از طول آن کم شده است.

قسمت های باقی مانده از ساحل لانگ بیچ شامل امکانات تفریحی و اقامتی و رستوران های زیادی است. این ساحل از صندلی های ساحلی و سایه بان گرفته تا پارک های آبی و هتل ها را شامل می شود.

در ساحل لانگ بیچ یک پارک آبی با نام لانگ بیچ آکوا پارک (Long Beach Aqua Park) وجود دارد که از پارک های آبی برتر ترکیه به شمار می آید این پارک آبی متعلق به مجموعه هتل Long Beach Resort Hotel  است اما ورود برای عموم مردم آزاد است و فقط مختص مسافران این هتل نیست.

سواحل کوش آداسی از جاهای دیدنی ترکیه

دسترسی به سواحل کوش آداسی

این ساحل در فاصله 6 کیلومتری شهر کوش آداسی واقع شده است و برای دسترسی آسان به آن می توانید از ون های مخصوص این مکان استفاده نمایید که هر 15 دقیقه به سمت ساحل حرکت می کنند.

تجربه مسافران

مسافران شهر کوش آداسی از تجربه بازدید از این ساحل به خوبی یاد می کنند و اتفاق نظر دارند که این ساحل مکانی تمیز با امکانات رفاهی کامل است که خدمات رسانی در آن به خوبی انجام می پذیرد. همچنین یک ساحل ایده آل برای ریلکس کردن در طول یک روز است.

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید