Ladies beach  یا ساحل بانوان کوش آداسی

Ladies beach  یا ساحل بانوان کوش آداسی

در بین انواع تور ترکیه، تور کوش آداسی طرفداران زیادی دارد زیرا این شهر زیبای ساحلی از تفریحات جذابی برخوردار است. لیدیز بیچ یکی از سواحل کوش آداسی است که قبلا به عنوان ساحلی فقط برای بانوان استفاده می شده، اما اکنون استفاده از آن برای عموم مردم امکان پذیر است.

این ساحل از سواحل زیبا و پر شور کوش آداسی به حساب می آید و انواع ورزش ها و تفریحات آبی در آن قابل انجام است.

سواحل کوش آداسی

از دلایل محبوبیت این ساحل می توان نزدیک بودن به مرکز شهر، دسترسی آسان و نزدیکی مراکز تفریحی و خرید را نام برد که چشم انداز بی نظیر این ساحل آن را تکمیل می کند.

شهر کوش آداسی در فاصله 71 کیلومتری شهر آیدین قرار دارد که شهری ساحلی بوده و مناظر زیبایی دارد.

تاریخچه ساحل لیدیز بیچ

نام ساحل لیدیز بیچ یا ساحل بانوان از زمان عثمانی ها نشأت گرفته است در آن زمان این ساحل فقط مختص بانوان بود و آقایان اجازه ورود به آن را نداشتند. همانطور که در اوایل متن نیز اشاره شد اکنون این ساحل مورد استفاده بانوان و آقایان است و محدودیتی برای ورود به این ساحل وجود ندارد.

لیدیز بیچ در کوش آداسی ترکیه

دسترسی به لیدی بیچ

دسترسی به این ساحل هم از طریق تاکسی و هم از طریق ون های مسافربری امکان پذیر است که استفاده از تاکسی ها هزینه زیادی را برای شما دربر خواهد داشت پس بهتر است با ون های مسافر بری به این مکان بروید.

البته اگر هتل شما در مرکز شهر کوش آداسی قرار داشته باشد می توانید با 15 دقیقه پیاده روی به این ساحل برسید.

رستوران ها

انواع رستوران های سنتی و مدرن در این ساحل خدمت رسانی می کنند که از جمله آن ها رستوران چینی و یک رستوران هندی هستند و افزون بر رستوران های ترکی در این ساحل فعالیت می کنند.

امتیاز 0از 5 (0 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید