لانگ بیچ آکواپارک، یک مجموعه کامل گردشگری در کوش آداسی

لانگ بیچ آکواپارک، یک مجموعه کامل گردشگری در کوش آداسی

کوش آداسی یکی از شهر های تفریحی ترکیه به شمار می رود. این شهر به علت داشتن سواحل و مناظر زیبا هر ساله مورد توجه بسیاری از گردشگران قرار می گیرد. لانگ بیچ (Long Beach) یکی از جاذبه های گردشگری این شهر است که در بازدید های تور کوش آداسی برنامه ریزی می شود.

پارک آبی لانگ بیچ

یک مجموعه کامل برای اقامت و تفریح

این پارک آبی در واقع در یک مجموعه قرار دارد که شامل هتل، ساحل و پارک آبی است. لانگ بیچ آکواریزورت از هتل های معروف کوش آداسی و حتی کشور ترکیه است. زمان ورود به این مجموعه می توانید از امکاناتی مانند هتل و رستوران های 5 ستاره، پارک آبی، مجموعه ساحلی (یک ساحل 5 ستاره)، سالن سمینار، اسپا و استخرهای ساحلی و... استفاده کنید.

برخلاف این که پارک آبی لانگ بیچ آکوا در مجموعه مربوط به هتل قرار دارد، اما استفاده آن برای عموم آزاد است و همه افراد می توانند از تفریحات این پارک استفاده نمایند.

این پارک آبی هیجان انگیز دارای 20 سرسره متفاوت با ارتفاع های مختلف و استخر های متعدد برای بزرگسالان و کودکان می باشد. علاوه بر بازی های پرهیجان و استفاده از سرسره ها، شما می توانید انتخاب کنید که تمام روز را در این پارک آبی استراحت کرده و ریلکس کنید و از امکاناتی مانند صندلی های ساحلی یا اسپا بهره مند شوید. همراه با استفاده گردشگران از پارک، یک دیجی در طول روز موسیقی پخش خواهد کرد.

پارک آبی کوش آداسی در ترکیه

دسترسی به پارک آبی لانگ بیچ

پارک آبی لانگ بیچ به اندازه دو پارک آبی دیگر در کوش آداسی بزرگ نیست اما موقعیت قرار گیری آن یک ویژگی جذاب به شمار می رود و شما می توانید در هر ساعتی از روز که بخواهید به ساحل رفته و از منظره دریای اژه لذت ببرید یا مشغول تفریحات آبی شوید. این پارک آبی در فاصله ی 5 کیلومتری از مرکز شهر کوش آداسی قرار گرفته است.

Address: Kuşadası, 09400 Kuşadası/Aydın Province, Turkey

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید