پارک آبی آکوا فانتزی در کوش آداسی

پارک آبی آکوا فانتزی در کوش آداسی

 گردشگری ترکیه هرساله در حال ارتقا یافتن است در سال های اخیر امکانات تفریحی زیادی به شهرهای گردشگری این کشور افزوره شده است. در کوش آداسی 3 پارک آبی وجود دارد که آکوا فانتزی یکی از این پارک های آبی است. این پارک آبی برای گذراندن یک روز پر هیجان و سرگرم کننده بسیار مناسب به شمار می آید.

تور کوش آداسی به علت تفریحی بودنِ این ناحیه، طرفداران زیادی دارد و یکی از عواملی که باعث جذب گردشگران به این مکان می شود 3 پارک آبی بزرگ و متنوع این شهر است.

پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی

تنوع تفریحات آبی در پارک آکوا فانتزی

این پارک آبی کوش آداسی تفریحاتی همچون سرسره های متفاوت و قایق سواری و استخر موج را ارائه می کند. همچنین استخر های کم عمق زیادی برای کودکان وجود دارد و تفریحات جذابی برای کودکان در نظر گرفته شده است. از جمله این تفریحات می توان تونل دزدان دریایی و تمرین تعادل و جزیره گنج را نام برد.

رودخانه آرامی در اطراف پارک وجود دارد که جهت استراحت می توانید با یک تیوب دایره ای به این قسمت بروید و مسیر رودخانه را به آرامی و همراه جریان رودخانه طی نمایید.

آکوافانتزی پارک آبی کوش آداسی

در طول روز در این پارک مسابقات مختلفی برگزار می شود که عبارت اند از مسابقات والیبال آبی و مسابقات واتر پلو و ... . در قسمت های دیگر پارک آبی کوش آداسی (آکوا فانتزی) می توانید از استخرهای موج با 10 نوع موج مختلف و آبشار استفاده کنید.

در این پارک هیجان انگیز، افزون بر انواع تفریحات آبی، تعدادی رستوران های سنتی و کافه وجود دارد که غذا ها و نوشیدنی های خوبی ارائه می دهند.

پارک آبی آکوا فانتزی کوش آداسی ترکیه

برای دسترسی به این پارک آبی باید مسیری 6 کیلومتری از شهر را طی کنید. این پارک آبی مربوط به یکی از هتل ها است و به علت دارا بودن جنگل هایی در اطراف، مناظر بکری را به نمایش می گذارد.

ساعات کاری پارک آبی

در ماه های اولیه سال 10 صبح تا 19 و در 6 ماهه دوم سال 10 صبح تا 18 است.

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید