پارک آبی آدالند در کوش آداسی

پارک آبی آدالند در کوش آداسی

پارک آبی آدالند کوش آداسی از موارد مهمی است که در تور کوش آداسی حتما باید از آن بازدید کرد. این پارک آبی در بین 10 پارک آبی برتر دنیا قرار دارد و در اروپا بهترین پارک آبی به شمار می رود. این پارک جذاب دارای قسمت های مختلف مانند رفتینگ، پارک دلفین ها، استخر ها و سرسره های متفاوت می باشد و از لحاظ مساحت از پارک آبی استانبول بزرگ تر است.

با مراجعه به سایت  آدالند می توانید بلیط های ورودی را به صورت آنلاین خریداری کنید. در مجموعه این پارک آبی به صورت کلی 30 بازی و سرسره وجود دارد که تمامی آنها از وبسایت این پارک آبی قابل مشاهده است.

پارک آبی آدالند کوش آداسی

موقعیت جغرافیایی پارک آدالند

آدالند در 4 کیلومتری شهر کوش آداسی قرار دارد و دو پارک آبی دیگر نیز در اطراف این پارک واقع شده اند که یکی از آنها به نام Longbeach Aquaresort از دوتای دیگری کوچکتر است و در فاصله ی80 کیلومتری از شهر ازمیر قرار دارد.

پارک آبی آدالند بنا به گفته گردشگران از دو پارک آبی دیگر این شهر بزرگ تر است و همچنین خدمات بهتری نیز در آن ارائه می شود.

ساعات استفاده از پارک آبی

ساعات استفاده از این پارک آبی در همه زمان های سال از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر در نظر گرفته شده است.

پارک آبی آدالند ترکیه

رفتینگ در کوش آداسی

 تنها مکانی که امکان استفاده از رفتینگ در رودخانه خروشان و در کوش آداسی را به شما می دهد پارک آبی آدالند است این پارک علاوه بر تفریحات پر هیجان امکان استفاده از تفریحات آرامش بر انگیز را فراهم کرده است و می توانید قایق سواری آرام را نیز تجربه نمایید. مساحت سرزمین تفریحی آدالند به 18 هکتار می رسد و شامل استخر موج و ساحل پوشیده از چمن است.

علاوه بر تفریحات آبی متنوع، استفاده از رستوران ها و کافه های سنتی و مدرن در این پارک تفریحی امکان پذیر شده است.

وبسایت:www.adaland.com

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید