یاووز اوزجان پارکی متفاوت در آنتالیا

یاووز اوزجان پارکی متفاوت در آنتالیا

گردشگری در ترکیه از تجربه های جذاب مسافران این کشور محسوب می شود. ترکیه از دسته کشورهایی است که انواع جاذبه های گردشگری را در خود جای داده است. این جاذبه ها شامل دیدنی های طبیعی، باستانی و تاریخی، اماکن مذهبی، بازار ها و مراکز خرید و ... می باشند. به همین علت تور ترکیه از تور های پر طرفدار برای کشور های اطراف آن به شمار می رود.

در چند سال اخیر، مردم ایران نیز به سفر به ترکیه علاقه نشان داده و به همین جهت مطالبی درباره کشور ترکیه در سایت سفربانک قرار داده می شود تا در آشنایی بیشتر شما از تورهای ترکیه نقشی داشته باشیم.

پارک یاووز اوزجان آنتالیا در ترکیه

پارک یاووز اوجان از پارک های شهر آنتالیا است و در دسته بهترین پارک های ترکیه قرار دارد. این پارک از قدیمی ترین پارک های آنتالیا است که در دوره ای تخریب و بعد از آن مجددا بازسازی شده است. این پارک زیبا به علت داشتن پوشش گیاهی متنوع، یک گزینه مناسب برای پیاده روی روزانه و لذت بردن از مناظر است.

دیگر ویژگی پارک یاووز اوزجان دارا بودن آبشار های گوناگون است که در شب با نور پردازی خاص خود جلوه زیبایی به پارک می بخشد و فواره های متعدد نیز زیبایی پارک را دو چندان نموده است. در کنار آبشار دودن یک رستوران قرار دارد که غذا های دریایی و غذا های ترکیه را سرو می نماید و در کنار منظره زیبای آبشار پذیرای مسافران است.

یاووز اوزجان ترکیه در آنتالیا

مسیر دسترسی به پارک:

برای ورود به پارک یاووز اوجان پلی در نظر گرفته شده که از سازه های برجسته این پارک است و بر زیبایی قسمت ورودی افزوده است. همچنین کاشت گیاهان در پارک به گونه ای خلاقانه انجام گرفته است و در قسمتی از پارک شاهد یک ارکستر طراحی شده در مقیاس واقعی هستید که تمام اجزای این ارکستر با گیاهان ساخته شده. در واقع گیاهان این قسمت طوری هرس شده اند تا نمای خاصی از ارکستر را به نمایش بگذارند.

پارک های آنتالیا

 

امتیاز 5.00از 5 (5 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید