سواحل آنتالیا لارا و کنتیالتی

سواحل آنتالیا لارا و کنتیالتی

یکی از جاهای دیدنی که در تور ترکیه، که باید از آن بازدید کنید سواحل آنتالیا، لارا و کنتیالتی است که در قسمت شرقی آنتالیا با فاصله 6 کیلومتر واقع شده است. همان طور که در اکثر سواحل آنتالیا لوازم و وسایل تفریحی آبی وجود دارد، در این سواحل نیز شما شاهد تفریحات آبی و ساحلی هستید که از جمله مهم ترین آنها می توان به سرسره های آبی، قایق سواری و نمایش دلفین ها اشاره کرد.

سواحل آنتالیا

جذابیت های توریستی سواحل لارا و کنتالتی:

از موارد قابل توجه و دوست داشتنی سواحل لارا و کنتیالتی، وجود برنامه جذاب استخر دلفین ها است که در ساعات مختلف روز برنامه های شاد و متنوعی اجرا می کند. توصیه می شود اگر به همراه خانواده به ترکیه سفر کرده اید، کودکان خود را به بازدید از این نمایش ببرید زیرا نمایش دلفین ها برای سنین کودکان بسیار جذاب و هیجان برانگیز است و از دیدنی های تور آنتالیا محسوب می شود.

ویژگی دیگری که باعث جذابیت این ساحل برای گردشگران داخلی و خارجی ترکیه می شود وجود یک ماکت جالب کوچک از شهر آنتالیا است که با مقیاس 25 برابر کوچک تر از اندازه عادی شهر آنتالیا ساخته شده است و بازدید از آن برای عموم مردم امکان پذیر است.

سواحل لارا آنتالیا ترکیه

در آخر، می توانید لذت سفر به ترکیه را با خوردن غذا ها و نوشیدنی های سنتی این کشور تکمیل کنید. امکان استفاده از این غذا ها و نوشیدنی ها در رستوران ها و کافه های اطراف ساحل فراهم شده است. اگر با غذا های ترکیه ای آشنایی ندارید می توانید در مقاله " خوشمزه های سفر قسمت اول غذا های خوشمزه کشور ترکیه " با غذا های لذیذ ترکی آشنا شوید و بر اساس ذائقه خود آنها را امتحان کنید.

همچنین برای خرید به مراکز خرید و بازار های محلی بروید تا تجربه های تازه ای کسب کنید. لازم است که ذکر شود مراکز تفریحی، اطراف ساحل و داخل شهر به وفور یافت می شوند و غیر از تفریحات آبی امکان تجربه تفریحات دیگر در سواحل آنتالیا نیز وجود دارد.

منطقه شرقی این سواحل آنتالیا، ساحل لارا نام گرفته که در ابتدای ورود، ساحل صخره ای می بینید و بعد از آن شاهد ساحل اصلی و شنی هستید. در ساحل لارا هتل های پورتوبلو و سی لایف وجود دارد.

منطقه غربی ساحل، که کنتیالتی نام دارد یک ساحل سنگ ریزه ای است که نزدیک ترین هتل به این قسمت، یک خیابان با ساحل فاصله دارد.

سواحل لارا و کنتیالتی

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید