ساحل نور از سواحل آنتالیا

ساحل نور از سواحل آنتالیا

شهر ساحلی آنتالیا ( مطالعه کنید: آنتالیا کجاست؟) با حدود 500 کیلومتر ساحل، شامل ساحل های غربی و شرقی است که سواحل غربی آن از عمق بیشتری برخوردارند و به علت داشتن کوه ها و پستی و بلندی های متعدد، مناظر زیبایی نیز دارند.

 توصیه ما به گردشگرانی که با تور ترکیه به آنتالیا سفر می کنند این است که به هر دو قسمت از سواحل آنتالیا سری بزنند و از مناظر بکر و تفریحات آبی – دریایی لذت ببرند.

از انواع تفریحات آبی در سواحل آنتالیا می توان پارک های آبی، رفتینگ، فوتبال، گلف، اسکی روی آب و از همه جذاب تر فلای جت را نام برد.

سواحل غربی آنتالیا به ساحل نور و یا "سواحل شن های طلایی" معروف هستند و مکان خوبی برای گذراندن تعطیلات به شمار می روند همان طور که هرساله تعداد زیادی گردشگر از این سواحل دیدن می کنند شما هم می توانید با پیوستن به تور آنتالیا از بازدید کنندگان این سواحل زیبای مدیترانه باشید.

تور گردشگری آنتالیا و ساحل نور

ویژگی های سواحل آنتالیا، ساحل نور

در ساحل نور امکانات فقط به تفریحات آبی و شنا در ساحل ختم نمی شود، بلکه امکانات بیشری از جمله بازارها و مراکز خرید، هتل های لوکس ساحلی، رستوران ها و کافه ها برای گذراندن وقت وجود دارد که از جمله جاذبه های این مقصد گردشگری مسافران آنتالیا هستند.

همچنین علاوه بر وجود سواحل مدرن، تعدادی ساحل تاریخی نیز وجود دارد که در آنها اجازه ساخت و سازی صادر نشده و مناطق بکر و دست نخورده ای باقی مانده اند که برای یک پیاده روی با آرامش در هنگام غروب و یا بازدید از آثار باقی مانده از دوران باستان می توانید به آنها سری بزنید.

همچنین در این ناحیه پوشش گیاهی متنوعی قرار دارد که در زیبایی این سواحل نقش به سزایی دارد. در نزدیکی بیشتر سواحل آنتالیا اماکن تاریخی و مذهبی دیگری نیز وجود دارد که بعد از مراجعه به ساحل با پیاده روی کوتاهی به این مکان ها می رسید.

از دیگر سواحل زیبای این شهر آفتابی می توان ساحل کنیالتی و ساحل لارا را نام برد که به عنوان نگین سواحل این شهر نامیده می شوند.

ساحل نور از سواحل آنتالیا

امتیاز 4.71از 5 (7 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید