سواحل آنتالیا و دریای مدیترانه در ترکیه

سواحل آنتالیا و دریای مدیترانه در ترکیه

اگر قصد سفر با تور ترکیه را دارید علاوه بر بازدید از اماکن مذهبی و تاریخی – باستانی، بازدید از اماکن تفریحی را در برنامه خود قرار دهید. اماکن دیدنی آنتالیا شامل سواحل آن نیز می شود. سواحل "دیدنی" و "تاریخی" که به تعدد در این شهر یافت می شوند، سواحل دریای مدیترانه هستند و با کمی جست و جو در شهر می توانید به بهترین آنها دسترسی پیدا کنید. سواحل آنتالیا سواحلی با آب های شفاف و شن های طلایی هستند.

آب و هوای شهر و سواحل آنتالیا

این شهر یک شهر ساحلی است که در اکثر اوقات آب و هوای معتدلی دارد و گرم و شرجی است و بهترین زمان سفر برای گردش در این سواحل اوایل فصل بهار تا اواخر آبان ماه است که امکان شنا در سواحل وجود دارد .

سواحل آنتالیا و دریای مدیترانه در ترکیه

سواحل 5 ستاره آنتالیا

علاوه بر سواحل عمومی، 2 ساحل خصوصی با کیفیت و 5 ستاره نیز در آنتالیا و جود دارد که دارای پرچم آبی هستند (ساحل های 5 ستاره دارای این پرچم می باشند). در این سواحل خدمات به طور باکیفیتی ارائه می شود و هزینه های بیشتری نیز دریافت می شود.

تور آنتالیا یک تور ارزان بوده و هزینه تور های ترکیه - آنتالیا نسبت به تور دیگر کشور ها کمتر بوده و نیاز به هزینه های گزاف نیست؛ به همین علت است که گردشگران ایرانی به این کشور تمایل بیشتری دارند.

سواحل آنتالیا در تور ترکیه

تفریحات ساحلی

در بالا ذکر کردیم که آنتالیا هم دارای سواحل تاریخی است و هم دارای سواحل مدرن و شیک! اما در سواحل تاریخی اجازه ساخت و ساز داده نشده است و این دسته، سواحل دنجی برای قدم زدن به شمار می آید، اما اگر به تفریحات آبی علاقه دارید نیز می توانید به تعداد دیگری از سواحل  آنتالیا مراجعه کنید. این تفریحات آبی در آنتالیا شامل رفتینگ، پارک های آبی، فوتبال ساحلی، قایق سواری، گلف، و... است که ساعت ها گردشگران را به خود مشغول می سازد.

افزون بر تفریحات آبی و بازدید از مکان های باستانی، مراکز خرید و بازارهای دائمی و موقتی در نزدیکی ساحل ها وجود دارد که قسمتی از تفریحات سفر به آنتالیا محسوب می شود.

 

امتیاز 5.00از 5 (7 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید