جزیره کینالی آدا در استانبول kinaliada Island

جزیره کینالی آدا در استانبول kinaliada Island

سفر به استانبول جنبه های مختلف تفریحی دارد اما مکمل تور استانبول سفر به مجموعه جزایر پرنس است که تشکیل شده است از 9 جزیره و از این تعداد، 4 جزیره برای استفاده عموم آزاد است و مابقی آن یا شخصی است و یا مورد استفاده ارتش و موارد نظامی است. جزیره کنیالی آدا یکی از جزایر این مجموعه است که سفر بانک در ادامه به معرفی آن می پردازد.

جزیره کنیالی آدا در تور استانبول از دیدنی های ترکیه

درباره کنیالی آدا استانبول

کنیالی آدا در آب های دریای مرمره قرار دارد و نزدیک ترین جزیره به شهر استانبول است. معنایِ نام ترکی آن "زمین قرمز رنگ " است که به علت وجود معدن های مس و آهن می باشد.

کنیالی آدا بیشتر به جزیره ای تابستانی معروف است و خانه های دنج تابستانی در این جزیره قرار دارند که هرساله در تابستان اجاره داده می شوند و محلی آرام برای استراحت در اوقات فراغت هستند.

سفر بانک به شما توصیه می کند تا اگر قصد سفر به جزایر پرنس را دارید این جزیره را برای اقامت انتخاب کنید.

جزایر کنیالی آدا از جزایر پرنس و تور ترکیه

دیدنی های جزیره کنیالی

این جزیره زیبا شامل سواحل معروفی است که برای آفتاب گرفتن مناسب هستند و همچنین دارای ورزشگاهی به نام المپیک است که در آن ورزش های آبی جریان دارد.

از دیگر مکان های دیدنی و تاریخی این جزیره صومعه هریستوس است که در واقع یکی از امپراطوران تبعیدی روم شرقی در آن دفن شده است (تبعید او در سال 1701 و بعد از جنگ Manzikert اتفاق افتاد). اما این صومعه همه روزه برای بازدید باز نیست و تنها در روز های جمعه درب های آن برای عموم مردم باز است و بازدید از آن امکان پذیر است.

در ادامه ی اسکله های این جزیره رستوران های معروفی وجود دارند که همه روزه مشغول خدمت رسانی به گردشگران هستند و شامل غذا ها و نوشیدنی های سنتی کشور ترکیه و بین المللی می شوند. دسترسی به این جزیره همه روزه به وسیله کشتی های مسافری امکان پذیر است.

تور ترکیه و بازدید از جاهای دیدنی استانبول

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید