مرکز خرید کروسل مال استانبول

مرکز خرید کروسل مال استانبول

در سال های اخیر، تور ترکیه یکی از پر درخواست ترین تورها در میان گردشگران ایرانی به شمار می آید. این کشور با دارا بودن جذابیت ها و اماکن تفریحی و تاریخی یکی از بهترین مقاصد گردشگری است. علاوه بر دیدنی های استانبول، مراکز خرید آن نیز طرفداران خاص خود را دارد، البته مراکز خرید مدرن و امروزی تنها مراکزی برای خرید نبوده و امکانات زیادی برای گذراندن اوقات فراغت و تفریح دارند. شهر استانبول ترکیه یکی از شهر هایی است که از هر لحاظ برای تفریح و گردش مناسب هستند و جاذبه های گردشگری زیادی را شامل می شوند . مرکز خرید کروسل مال استانبول یکی از بهترین اماکن خرید ترکیه محسوب می شود که ماهیانه بیش از 1.5 میلیون نفر از آن بازدید می کنند. شما نیز اگر قصد سفر به ترکیه را دارید بازدید و خرید از این مرکز خرید را نیز در برنامه خود قرار دهید.

مرکز خرید کروسل مال استانبول مال

درباره مرکز خرید کروسل استانبول

مرکز خرید کروسل ترکیه از ماه سپتامبر سال 1995 تأسیس شده و در مساحتی به وسعت 76 هزار متر مربع مشغول فعالیت می باشد. ممکن است فکر کنید این مرکز خرید بسیار قدیمی شده و بازدید از آن ارزشی ندارد اما زمان ورود به کروسل مال شگفت زده خواهید شد، چرا که این مرکز تجاری در سال های اخیر کاملاً بازسازی شده و به بروز ترین فناوری های استفاده شده در مراکز خرید مجهز شده است.

مرکز خرید کروسل مال در استانبول

امکانات مرکز خرید کروسل استانبول

همانطور که در بالا ذکر شد امروزه مراکز خرید تنها برای خرید مورد استفاده قرار نمی گیرند؛ مرکز فروشگاهی کروسل نیز از این امر مستثنی نیست و دارای امکانات خاصی چون نمایشگاه های دائمی و موقتی در زمینه های هنری، جشن های امضای کتاب و جشنواره های مربوط به کشور های مختلف و فرهنگ آنها، مرکز بازی کودکان، رستوران و فست فود، مراکز نمایشی مانند تئاتر و سینما های متعدد (10 سینما که 3 عدد از آنها 3D هستند) می باشد.

برای مشاهده تعداد بیشتری از مراکز خرید استانبول می توانید به لینک آن مراجعه نمایید.

آدرس مراکز خرید استانبول: کروسل مال  

Address: Zeytinlik Mahallesi, Fişekhane Cd. No:5, 34140 Bakırköy/İstanbul, Turkey

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید