مرکز خرید برج های ترامپ در استانبول

مرکز خرید برج های ترامپ در استانبول

استانبول برای گردشگران همه نوع امکانات تفریحی را فراهم نموده است و شهری است که به مراکز خرید متعدد معروف است. این شهر تعداد زیادی از برند های معروف دنیا را در خود جای داده است و تنوع زیادی از پوشاک و لوازم شخصی را داراست. شاید به همین علت است که این شهر در میان پردرخواست ترین  تور های خارجی برای ایرانیان قرار دارد.

مرکز خرید ترامپ تاور مال استانبول از مراکز خرید لوکس ترکیه

مرکز خرید ترامپ تاورز مال استانبول

یکی از مراکز خرید استانبول مرکز خرید ترامپ تاورز مال است، این مرکز خرید در سال 2012 تاسیس شد و دارای 43600 متر مربع مساحت است که 175 فروشگاه، رستوران و کافه را در خود جای داده است. ترامپ تاورز شامل 2 برج است که یکی برج مسکونی و دیگری برج تجاری است، این دو برج به یکدیگر متصل هستند. تعداد واحد های مسکونی به 200 عدد نیز می رسد.

در این مرکز خرید استانبول، پارک بازی عادی برای بچه ها وجود ندارد و مساحتی به وسعت 9000 متر مربع به زمین بازی اختصاص داده شده است که در آن اتاق های بازی گروهی و فردی وجود دارد که برای ساخت ماکت ها و دست سازه های خلاق اختصاص داده شده است و علاوه بر بازی، کودکان می توانند فعالیت های گروهی را تجربه کرده و وسایل خلاقانه درست کنند غیر از زمین های بازی در این مجموعه برای کودکان تئاتر و سینمای اختصاصی طراحی شده است که ظرفیت 600 کودک را دارد. از دیگر امکانات ترامپ تاورز می توان به اختصاص 3300 متر مربع زمین ورزشی برای تناسب اندام اشاره کرد.

با توجه به قیمت ارز، قیمت های این مرکز نیز مانند دیگر مراکز فروشگاهی استانبول برای ایرانیان گران خواهد بود اما اگر در زمان فستیوال خرید استانبول به این شهر سری بزنید می توانید با قیمت های مناسبی خرید کنید.

مرکز خرید ترامپ تاورز مال استانبول در ترکیه از مراکز خرید مشهور ترکیه

دسترسی به مرکز خرید برج ترامپ استانبول

چگونه به مرکز خرید برج ترامپ برویم؟

مرکز خرید ترامپ تاورز دسترسی آسانی از سراسر شهر داشته و با ایستگاه مترو ایستگاه شیشلی  یا مجیدیه کوی به اندازه 10 دقیقه پیاده روی فاصله دارد همچنین ساعات بازدید این مرکز خرید نیز مانند همه مراکز خرید استانبول از 10 تا 22 می باشد.

آدرس :

Address: Kuştepe Mahallesi, Mecidiyeköy Yolu Cd. No:12, 34381 Şişli/İstanbul, Turkey

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید