مرکز خرید اولیویوم استانبول

مرکز خرید اولیویوم استانبول

ترکیه که در سال های اخیر به لحاظ گردشگری خود را به درجات بالا رسانده، در زمینه های دیگری از جمله طراحی لباس نیز حرفی برای زدن دارد و خود را مطرح کرده است، طوریکه سالانه افراد زیادی از کشور ما تنها با هدف خرید لباس از ترکیه، به این کشور سفر می کنند. «مرکز خرید اولیویوم استانبول» (Olivium Outlet Center) یکی از مراکز خرید ترکیه است که اغلب مورد توجه مسافران ایرانی و تورهای ترکیه قرار دارد. این مجتمع با وسعت 45000 متر مربع در 4 طبقه توسط دو شرکت Emintaş و İleri Mensucat در استانبول ساخته و در اول آوریل سال 2000 میلادی افتتاح شد.

فستیوال خرید استانبول در مرکز خرید اولیویوم

حراجی و فستیوال های خرید مرکز خرید اولیویوم

مرکز خرید اولیویوم در آغاز افتتاح  25 فروشگاه داشت اما اکنون دارای 132 فروشگاه و سوپرمارکت می باشد؛ علاوه بر این، 6 سالن سینما و تئاتر، سالن بولینگ با 15 خط، انواع رستوران ها، فست فودی ها و کافه تریا نیز وجود دارد. در زمان فستیوال خرید استانبول، این یکی از پاساژهای فعال است و تخفیفات ویژه ای را در زمان فستیوال خرید ارائه می هد. به دلیل مناسب بودن قیمت ها، این پاساژ در تمامی روزهای هفته مراجعه کنندگان زیادی دارد. اگر در صدد خرید ارزان در استانبول هستید، می توانید در روزهای سه شنبه از این پاساژ دیدن کنید، زیرا سه شنبه ها زمان حراجی در اولیویوم است. آدیداس، نایک، پوما، مانگو، بلو جینز، پیر کاردین و لویس از برندهای موجود هستند. حراجی های این مرکز خرید استانبول را از دست ندهید، به علت همین فستیوال ها و حراجی ها، اینجا در هفته به طور میانگین 25 هزار مراجعه کننده دارد.

حراجی سه شنبه ها در مرکز خرید اولیویوم استانبول

رستوران و کافی شاپ در مرکز خرید اولیویوم استانبول

فستیوال خرید استانبول در مرکز خرید اولیویوم

ساعت کار و آدرس

این مجموعه که از جمله مراکز خرید بخش اروپایی استانبول است در محله زیتون بورنو واقع شده و هر روز از ساعت 10:00 تا 22:00 فعال است. اگر اتومبیل شخصی دارید می توانید از پارکینگ دو طبقه که ظرفیت 1000 ماشین را دارد استفاده کنید.

 Address: Gökalp Mahallesi, Prof. Muammer Aksoy Cd. No:30, 34020 Zeytinburnu/İstanbul, Turkey.

Phone: +90 212 547 74 53

آدرس مرکز خرید اولیویوم استانبول با مترو و نزدیک ترین ایستگاه ها به آن

اگر مبدأ حرکت شما شیشلی (Şişli) استانبول است، می توانید از مترو M2 یا M1A استفاده کنید و پس از 77 دقیقه به پاساژ اولیویم برسید.

اگر مبدأ شما Yenibosna, Bahçelievler بود، از مترو M1A استفاده کنید، پس از 66 دقیقه به الیویوم خواهید رسید. در صورتیکه از ترن Marmaray استفاده کنید، پس از 44 دقیقه به پاساژ خواهید رسید.

  • ایستگاه Olivium – Zeytinburnu که 366 متر (5 دقیقه پیاده روی) از مرکز خرید فاصله دارد.
  • ایستگاه Burnu Kaymakamlik – Zeytinburnu که 491 متر (7 دقیقه پیاده روی) از آن فاصله دارد.
  • ایستگاه Zakir Baş Sokak – Zeytinburnu که 553 متر (8 دقیقه پیاده روی) از این مجتمع خرید فاصله دارد.
  • ایستگاه Süleymaniye Doğumevi – Zeytinburnu که 561 متر (8 دقیقه پیاده روی) از این مجتمع خرید فاصله دارد.

وب سایت: olivium.com.tr

برای مطالعه بیشتر درباره مراکز خرید استانبول می توانید به صفحه آن در قسمت شهر استانبول مراجعه نمایید.

امتیاز 4.86از 5 (7 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید