مرکز خرید متروسیتی استانبول با برندهای ترک و بین المللی

مرکز خرید متروسیتی استانبول با برندهای ترک و بین المللی

از دهه 1980 میلادی مراکز خرید متعددی در شهر استانبول راه اندازی شده است، به طوریکه می توان گفت تا به امروز تقریباً تمام محله های این شهر توریستی، مرکزی برای خرید دارد. بسیاری از افرادی هم که به استانبول سفر می کنند، به قصد خرید از استانبول و مراکز خرید استانبول ترکیه از این شهر و جاذبه های توریستی آن دیدن می کنند. «مرکز خرید متروسیتی استانبول» (metrocity shopping mall Istanbul) نیز یکی از پاساژهای استانبول است در ناحیه لونت (Levent) ساخته شده است. از میان مراکز خرید استانبول ترکیه، نزدیک ترین پاساژ به این مجتمع، مرکز خرید کانیون است.

مراکز خرید استانبول، مرکز خرید مترو سیتی

درباره مرکز خرید متروسیتی ترکیه

مرکز خرید متروسیتی استانبول با برندهای ترک و بین المللی و با بیش از 140 مغازه در 30 آوریل 2003 افتتاح شد. این مجتمع علاوه بر مرکز خرید، شامل سه برج است که در بالای آن قرار گرفته اند؛ یکی از برج ها اداری است و دو برج دیگر کاربری مسکونی دارند. طراحی این مجتمع به گونه ای صورت گرفته است که نور و هوا به راحتی به محوطه پاساژ و فضای خرید وارد می شود. مغازه های پاساژ کالاهایی با برندهای ترک و بین المللی از قبیل ماوی جینز، بیمن کلوب، واکو، Twist-İpekyol و همچنین مانگو، سواچ و زارا ارائه می دهند. کافه و رستوران های متعدد و پارکینگی با ظرفیت 2500 خودرو، از دیگر ویژگی های این مجموعه است. رستوران های این مرکز فروشگاهی انواع غذا های بین المللی و غذاهای ترکیه را ارائه می کنند.

مراکز خرید استانبول، مرکز خرید متروسیتی

مراکز خرید استانبول، مرکز خرید متروسیتی

چگونه به مرکز خرید مترو سیتی برویم؟

برای دسترسی به این مجتمع می توانید از مترو خط HaŞişhane-cıosman یا همان خط M2 مترو استفاده کنید. پیدا کردن مرکز خرید متروسیتی استانبول روی نقشه دسترسی شما به آن را ساده تر خواهد کرد.

ساعت کار و آدرس  متروسیتی مال استانبول

ساعت کار پاساژ که در ناحیه لونت و خیابان بویوک واقع شده است هر روز 10:00 تا 22:00 است.

Addrss: Buyukdere Cad. No:171 | Levent, Besiktas, Istanbul, Turkey

Tell: +902123440660

وب سایت مرکز خرید متروسیتی استانبول: www.metrocity.com.tr

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید