مرکز خرید  ایستینیه پارک، لوکس ترین مرکز خرید استانبول

مرکز خرید ایستینیه پارک، لوکس ترین مرکز خرید استانبول

«مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول» (Istinye Park) یکی از مراکز خرید لوکس ترکیه است که در 22 سپتامبر سال 2007 میلادی و با صرف هزینه 250 میلیون دلاری ساخته شد و در واقع یک مجموعه خرید و سرگرمی است و از پاساژهای معروف استانبول می باشد؛ این پاساژ مانند مرکز خرید فروم و زورلو سنتر از بازارهای ارزان شهر یا مراکز خرید ارزان محسوب نمی شود.

بهترین مراکز خرید استانبول، مرکز خرید ایستینی پارک

ویژگی های مرکز خرید ایستینیه پارک استانبول

مرکز خرید ایستینیه پارک، لوکس ترین و یکی از بهترین مراکز خرید ترکیه است که در محیطی باز و آزاد و به دور از هیاهوی شهری ساخته شده است. طراحی این سازه تلفیقی از معماری مدن و سنتی است. برندهای تجاری مختلفی را می توانید در اینجا پیدا کنید که دیور، فندی، گابانا، پرادا، هوگو باس، مانگو، مکس مارا، لوئیس ویتون، زارا، بوینر، Dolce، M.A.C، Sevil، Vakko و Debenhams نمونه هایی از آن ها هستند.

بهترین مراکز خرید استانبول، مرکز خرید ایستینی پارک

انواع رستوران ها، از رستوران Popeye گرفته تا رستوران های معروف ایتالیایی، کافه ها، بازار مواد غذایی و مغازه های تجملی و پر رزق و برق را می توانید در این مجموعه پیدا کنید. کافه معروف Rainforest Café که شهرت جهانی دارد، برای اولین بار در ترکیه، در این مجتمع افتتاح شد؛ شما می توانید آن را در طبقه همکف ببینید.

بهترین مراکز خرید استانبول، مرکز خرید ایستینی پارک

اگر به دیدن فیلم های سینمایی سه بعدی علاقه مند هستید، می توانید به سینماهای این مجتمع مراجعه کنید. ظرفیت سینما 2270 نفر است. تئاتر IMAX نیز برای اولین بار در استانبول در این مجموعه راه اندازی شد. یک باشگاه بدنسازی به نام Hillside City Club با وسعت 3500 متر مربع و یک مرکز سرگرمی کودکان با وسعت حدود 1500 مترمربع نیز در پاساژ وجود دارد. پارکینگ مجتمع بسیار وسیع و استفاده از آن رایگان است.

لوکس ترین مرکز خرید استانبول، مرکز خرید ایستینی پارک

ساعت کار و آدرس

ساعت کار این پاساژ هر روز 10:00 تا 22:00 است.

Address: Katar Caddesi No: 73 | Sariyer, Istanbul 34460, Turkey.

رفتن به مرکز خرید ایستینی پارک استانبول

می توانید از مترو استفاده کنید و در ایستگاه IUT-Ayazaga پیاده شوید، سپس 5 دقیقه به سمت مجتمع پیاده روی کنید. همچنین می توانید از طریق اتوبوس Nr.22RE Istinye Bayiri اقدام کنید که در این صورت، از جاده ای که مسیر آن در امتداد دریا است، لذت ببرید و پس از آن به پارک امیر گان و موزه ساکیپ سابانچی  سری بزنید.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید