شهربازی اسفانبول پارک یا ویالند (Vialand)

تاریخچه ساخت ویالند یا اسفانبول پارک

شهر بازی ویالند (Vialand) در سال 2013 افتتاح شد و لقب بزرگترین شهر بازی استانبول را گرفت. پس از مدتی نام شهر بازی ویالند به اسفانبول پارک تغییر پیدا کرد و یک شرکت کل سهام آن را خریداری کرد.

شهر بازی اسفانبول پارک  در یک زمین به وسعت 1,000,000 متر مربع احداث شده است و دارای بخش های گونا گونی از جمله یک تم پارک، مرکز خرید، هتل، اوتلت، نمایشگاه، باشگاه های ورزشی و باغ وحش، تشکیل شده و متناسب با تمامی سنین خدمات سرگرمی و تفریحی ارائه می دهد.

اسفانبول پارک استانبول در تور ترکیه از دیدنی های ترکیه

اسفانبول پارک، یک مرکز تفریحی، سرگرمی و اقامتی

مرکز خرید این پارک یکی از معروف ترین مراکز خرید استانبول به شمار می رود؛ زیرا نمایندگان برند های معروف در این شهربازی مستقر هستند. همچنین رستوران ها و کافه های این پارک بهترین غذا های ترکی و بین المللی را ارائه می دهند. هتل این شهربازی یک هتل لوکس است که به گردشگران استانبول بهترین خدمات اقامتی را ارائه می دهد و یک هتل لوکس به شمار می آید.

ویالند (Vialand) یا اسفانبول پارک در جمع بهترینها

سال 2015 تعداد نفراتی که از این پارک دیدن کردند به 24 میلیون نفر رسیدند و این موضوع پارک اسفانبول را روی زبان ها انداخت و اسفانبول پارک به لیست بهترین 10 پارک سرگرمی اروپا راه پیدا کرد. این موضوع گردشگران بیشتری را به سوی این پارک روانه کرد و آنجا را به یکی از جاهای دیدنی استانبول تبدیل کرد.

تور استانبول و بازدید از اماکن تفریحی ترکیه

برای ورود به این پارک آبی این مرکز تفریحی، فقط کافی است مقداری هزینه بابت ورودی بپردازید و به میزان نامحدود از هر وسیله ای که علاقه دارید استفاده کنید. هزینه بلیط اسفانبول پارک برای کودکان زیر 5 سال رایگان بوده و در سنین بالا تر متفاوت است.

در این تم پارک انواع تفریحات آبی و ترن های هیجان انگیز ساخته شده است و از جت اسکی و تونل وحشت گرفته تا سینما و بازی های واقعیت مجازی می توانند ساعت ها شما را سرگرم نگه دارند.

شهر بازی استانبول از دیدنی های ترکیه و از جا های دیدنی تور ترکیه

اطلاعات بازدید از مرکز تفریحی استانبول

ساعات بازدید و استفاده از پارک در تعطیلات آخر هفته از 10 تا 20 و در روز های عادی از 10 تا 18 می باشد.

آدرس ویالند یا اسفانبول پارک

Address: Yeşilpınar Mahallesi, Şht. Metin Kaya Sk. No:11, 34065 Eyüp/İstanbul, Turkey

Phone: +90 850 210 8563

وبسایت: www.isfanbul.com/en/campaigns

امتیاز 4.71از 5 (7 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید