مرکز خرید فروم استانبول با 11 بخش تفریحی

مرکز خرید فروم استانبول با 11 بخش تفریحی

بسیاری از افراد به قصد خرید در استانبول، به ویژه مراجعه به مراکز خرید ارزان استانبول به این شهر سفر می کنند. «مرکز خرید فروم استانبول» (Forum Istanbul) از مراکز خرید در قسمت اروپایی استانبول است که در ناحیه بایرام پاشا واقع شده و در مجموع 495000 متر مربع را در بر گرفته است و یکی از بزرگ ترین بازارهای ترکیه محسوب می شود. این مکان میزبان 265 برند بین المللی و ترک است. محوطه پارکینگ این مجتمع، ظرفیت پارک 5000 اتومبیل را دارد. این مرکز بزرگ هرساله در فستیوال خرید استانبول نیز شرکت دارد و خرید در آن زمان می تواند قیمت های بسیار مناسبی را برای شما فراهم نماید.

 

 

 

مرکز خرید فروم استانبول ترکیه در میان ارزانترین مراکز خرید ترکیه جای ندارد اما...

کافه و رستوران در پاساژ فروم استانبول

کافه ها ورستوران های زیادی را می توان در اینجا پیدا کرد که غذاهای ترکیه و بین المللی خوشمزه ارائه می دهند؛ از جمله آن ها می توان به My Balcoon، Otantik Kumpir، Kafedo، Lunch Box، Magic Corn، Jura Cafe & Teras، Haribo، Beyce Doner، Burger King، Cafe Crown و Cizbiz Kofte اشاره کرد.

تفریحات و سرگرمی های مرکز خرید فروم استانبول

11 منطقه تفریح و سرگرمی وجود دارد که در مجموع 30.000 متر مربع را در بر می گیرد. دو تا از مهمترین و جذاب ترین سرگرمی های این بخش آکواریوم تورکواز و سرزمین ژوراسیک است. آکواریوم تورکواز که با عنوان آکواریوم فروم استانبول نیز شناخته می شود (البته این مکان با آکواریومی که آکواریوم استانبول شناخته می شود متفاوت است) اولین آکواریوم غول پیکر ترکیه می باشد. سرزمین ژوراسیک نیز بزرگ ترین سرزمین تفریحی اروپا است. دیگر واحدهای تفریحی عبارتند از سینما Cinemaximum، مرکز تفریحی Funlab، دنیای مجازی Tiox، Flyride Helicopter Tour Simulation، باشگاه کودکان سیهیرلی اِلر و میدان اسکیت روی یخ Trendy. علاوه بر این ها، جشنواره های مختلفی که در طول سال در این مجتمع برگزار می شود، سبب جذب هرچه بیشتر گردشگران و تورهای ترکیه اینجا می گردد.

مرکز خرید فروم استانبول شامل آکواریوم استانبول و از دیدنی های ترکیه

آدرس و نحوه رفتن به مرکز خرید فروم استانبول

آدرس: ترکیه، استانبول، ناحیه بایرام پاشا، محله کجاتپه (Kocatepe Mahallesi)، مرکز خرید فروم استانبول. دسترسی به این مجموعه از طریق حمل و نقل عمومی آسان است. این مجتمع در مسیر اتصال بزرگراه های E5 و TEM، خطوط جدید مترو قرار دارد و نسبت به فرودگاه آتاتورک بسیار نزدیک است و ساعت کاری آن  مانند دیگر مراکز خرید استانبول از 10 صبح تا 10 شب می باشد.

امتیاز 4.84از 5 (19 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید