مرکز خرید آکمرکز استانبول با طراحی داخلی منحصر به فرد

مرکز خرید آکمرکز استانبول با طراحی داخلی منحصر به فرد

می توان گفت یکی از اهداف اصلی مسافران از خرید بلیط ترکیه یا استفاده از تور ترکیه، مراکز خرید استانبول است. استانبول، قطب اصلی گردشگری ترکیه، مراکز خرید متعددی را در خود جای داده است. «مرکز خرید آک مرکز/ مرکز خرید آکمرکز» (Akmerkez‏‏) یکی از این مجتمع ها است که جزء مراکز خرید بخش اروپایی استانبول محسوب می شود و در منطقه بشیکتاش که از مناطق طبقه مرفه استانبول است، قرار دارد و مرکز خرید ارزان استانبول محسوب نمی شود.

مراکز خرید ترکیه و بازدید از بهترین مراکزخرید استانبول

مرکز خرید آکمرکز استانبول در سال 1993 افتتاح شد و یکی از اولین مراکز خرید استانبول است این مرکز خرید درمیان ارزان ترین مراکز خرید استانبول جای ندارد اما در جشنواره های خرید قیمت های مناسبی را ارائه می نماید.؛ این مرکز خرید در سال 1995 بهترین مرکز خرید اروپا و در سال 1996 به عنوان بهترین مرکز خرید دنیا برگزیده شد. طراحی داخلی این مرکز خرید به نحوی است که در سال 2010 منتخب بهترین طراحی داخلی اروپا شد. آک مرکز مدرنیزه بودن خود را همچنان حفظ کرده است. با اینکه تعداد زیادی مراکز خرید در طی 10 سال گذشته در استانبول ساخته شده است، آک مرکز هنوز هم محبوبیت خود را به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید استانبول حفظ کرده است.

مراکز خرید ارزان استانبول و تور ترکیه

 مرکز خرید آکمرکز استانبول و ویژگی های آن

  • مرکز خرید آکمرکز استانبول در 4 طبقه و با 250 مغازه و فروشگاه، مساحتی بالغ بر 180000 مترمربع را به خود اختصاص داده است.
  • آک مرکز جزء مراکز خرید گران قیمت استانبول محسوب می شود.
  • تعداد بازدید کنندگان از این مرکز خرید در ماه به بیش از 1.5 میلیون نفر می رسد.
  • جذابیت این مرکز خرید به حدی است که متوسط مدت زمان بازدید از فروشگاه ها و مغازه های آن بیش 3.5 ساعت است؛ مدّت زمان مذکور، بالاتر از میانگین جهانی است.
  • فروشگاه ها و بوتیک های پوشاک، لوازم آرایش بهداشتی، پوشاک و لوازم ورزشی، اسباب بازی و غیره از مواردی هستند که می توانید در این مرکز خرید تهیه کنید.
  • کافه و رستوران های متعددی در آکمرکز وجود دارد؛ KFC، برگر کینگ،Starbuck Coffee ، سوسا (Sosa)، کافه S و باتر فلای (Butterfly) از جمله این کافه ها و رستوران ها هستند.
  • آک مرکز علاوه بر مجتمع خرید، یک مرکز سرگرمی هم هست. در این مرکز خرید 7 پرده سینما وجود دارد که جهت سرگرمی مراجعه کنندگان راه ندازی شده است.
  • 1500 فضای پارکینگ.

تورهای استانبول که در هتل های مجاور آکمرکز اقامت می گیرند، می توانند از سرویس های حمل و نقل رایگان هتل ها به مقصد این پاساژ استفاده کنند.

دیدنی های استانبول و ترکیه و خرید از مراکز خرید استانبول

مرکز خرید آکمرکز استانبول کجاست؟

آکمرکز در مرکز شهر استانبول در منطقه بشیکتاش واقع شده است. جهت دسترسی به آن می توانید از تاکسی، اتوبوس و مینی بوس استفاده کنید. همچنین می توانید از مترو استفاده کنید. پس از پیاده شدن از ایستگاه مترو لِونت و پس از 15 دقیقه پیاده روی،  به مرکز خرید آک مرکز خواهید رسید.

آدرس مرکز خرید آکمرکز استانبول

Address: Nispetiye Cad. Etiler, Besiktas, Istanbul, Turkey.

دسترسی از روی نقشه

امتیاز 4.83از 5 (12 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید