بازار محلی بدروم محلی برای خرید از ترکیه

بازار محلی بدروم محلی برای خرید از ترکیه

کشور ترکیه دارای جاذبه های گردشگری و جاهای دیدنی زیادی است که باعث می شود سالانه تعداد زیادی گردشگر خارجی به ترکیه سفر کنند. تعداد زیادی از شهرهای ترکیه مورد توجه گردشگران قرار دارد و بدروم یکی از آنها به شمار می رود.

در شهر بدروم ترکیه بازاری محلی وجود دارد که در روزهای مختلف میزبان اجناس و صنف های متفاوت است. بازار محلی بدروم یک بازار جذاب است که باید در لیست بازدید مسافران تور ترکیه قرار گیرد. در این بازار بخش بزرگی از زندگی روزمره مردمان ترکیه را مشاهده می نمایید زیرا این نوع از بازار ها در سنت های مردم ترکیه قسمت بزرگی را برعهده دارند. برای برپایی این بازار، مکان بزرگی در نظر گرفته شده و سقف آن را با پارچه های ضد آب پوشانده اند. در شهرهای بزرگ ترکیه نیز این دسته بازار ها به صورت هفتگی در جریان هستند. این بازار شباهت زیادی به جمعه بازار استانبول دارد.

بازار بدروم ترکیه از دیدنی های تور ترکیه

بازار بدروم که اکثرا به نام سه شنبه بازار بدروم شناخته می شود، در روزهای 3 شنبه محلی است برای خرید و فروش لوازم شخصی و لباس و ... .

این بازار در روزهای جمعه میزبان فروشندگان مواد غذایی است و فروش میوه و سبزی جات را در بر می گیرد، این موضوع باعث می شود که افراد محلی برای خرید نیازهای هفتگی آشپزخانه خود به این بازار مراجعه نمایند؛ افزون بر همه موارد بالا این بازار به داشتن قیمت های بسیار مناسب برای گردشگران معروف است و آنها می توانند بسیاری از اقلام مورد نیاز خود را با قیمتی باور نکردنی تهیه نمایند.

تور بدروم ترکیه و بازدید از دیدنی های ترکیه

در همه فصل های سال فروشندگان از جزایر یونان به این بازار آمده و محصولات خود را ارائه می کنند اما مشخصاً این کالاهای ارائه شده از برندهای اصلی نیستند و مربوط به تولید کنندگان کوچک کشور ترکیه است. ( اگر صرفاً برای خرید از برندهای معروف به ترکیه سفر می کنید بهتر است به مراکز خرید استانبول یا مراکز خرید مدرن مربوط به هر شهر مراجعه کنید تا از اصالت خرید خود اطمینان داشته باشید.)  برپایی این بازارها تاثیر مستقیمی بر گردشگری محلی دارد و سال های سال است که در حال برگزاری است. بازارهای محلی بدروم از جاهای دیدنی ترکیه به شمار می آید و معمولا در برنامه گردشگران ترکیه بازدید از آن پیش بینی می شود.

امتیاز 5.00از 5 (5 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید