فوروم بورنوا مرکز خرید ازمیر در فضایی باز

فوروم بورنوا مرکز خرید ازمیر در فضایی باز

بدون شک یکی از لذت بخش ترین قسمت های هر مسافرتی، خرید کردن از بازار و مراکز خرید شهر مربوطه و به ویژه خرید سوغاتی های مرتبط با آن شهر برای خود و عزیزان مان است. معمولاً مسافرت به ترکیه و هر یک از شهرهای این کشور زیبا نیز بدون خرید البسه و سوغاتی های مختلف صورت نمی گیرد. یکی از اهداف همه افرادی که با تور ترکیه و یا خارج از تور به این کشور سفر می کنند، خرید البسه و سوغاتی است. ازمیر، این شهر توریستی ترکیه، بازارها (بازار تاریخی Kemeralti) و مراکز خرید متعدّدی دارد. یکی از این مراکز خرید «مرکز خرید بورنوا» (Forum Bornova)  است که توسط Multi Turkmall در ترکیه طراحی شد. مرکز خرید فوروم بورنوا در واقع نماینده مرکز معماری اژه و مدیترانه است.

 

مرکز خرید ازمیر در تور های ترکیه

 

بورنوا مرکز خرید ازمیر در فضایی باز

بورنوا مرکز خریدی در فضای باز است که شامل دو بلوار و چهار خیابان می باشد. حوضچه های کوچک، پل ها، برج ها، درختان نخل، چشمه ها و باغ هایی که در آن رستوران ها و کافه ها وجود دارد. مرکز خرید بورنووا در محلی به وسعت 67،000 متر مربع در نزدیکی بیمارستان دانشگاه ایگ ساخته شده است. در تمام طول سال، فعالیت های سرگرم کننده در این بازار اجرا می شود و سالانه بیش از ده میلیون بازدید کننده به آن جذب می شود.

 

مرکز خرید ازمیر فوروم بورنوا  در ترکیه

 

مرکز خرید بورنوا نقش مهمی در زندگی اجتماعی ساکنین منطقه دارد. مراجعه کنندگان می توانند تمام اقلام  و وسایل مورد نیاز خود را از این مرکز خرید بزرگ تهیه کنند. اینجا تنها یک مرکز خرید نیست، بلکه جایی است که کودکان شما به دلیل محوطه باز و فضای خوب، می توانند سرگرم شوند و بهانه گیر نباشند. فوروم بورنوا به طور سنتی میزبان جشنواره Adrenalin است؛ در این جشنواره جدیدترین مدل های اتومبیل به نمایش گذاشته می شود.

مشخصات مرکز خرید فوروم بورنوا ازمیر

  • سال افتتاح: 12 اکتبر 2006.
  • مساحت: 62000 متر مربع.
  • تعداد مغازه ها: 128.
  • فضای پارکینگ: 3000.
  • تعداد مراجعه کنندگان: 12 میلیون نفر در سال.

 

 

امتیاز 4.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید