فوروم بورنوا مرکز خرید ازمیر در فضایی باز

فوروم بورنوا مرکز خرید ازمیر در فضایی باز

بدون شک یکی از لذت بخش ترین قسمت هر مسافرتی، خرید از بازار و مراکز خرید شهر مربوطه و به ویژه خرید سوغاتی های مرتبط با آن شهر برای خود و عزیزان مان است. معمولاً مسافرت به ترکیه و هر یک از شهرهای این کشور زیبا نیز بدون خرید البسه و سوغاتی های مختلف صورت نمی گیرد. یکی از اهداف همه افرادی که با تور ترکیه و یا خارج از تور به این کشور سفر می کنند، خرید البسه و سوغاتی است، از مراکز خرید شهر وان ترکیه در شرقی ترین استان این کشور گرفته تا خرید از پاساژهای ازمیر، اروپایی ترین شهر ترکیه. ازمیر بازارها (بازار تاریخی و سنتی کمرالتی) و مراکز خرید متعددی دارد. یکی از این مراکز خرید «مرکز خرید فروم بورنوا» (Forum Bornova)است که توسط Multi Turkmall در ترکیه طراحی شد و در واقع نماینده مرکز معماری اژه و مدیترانه است.

مرکز خرید فروم بورنوا در ازمیر

فروم بورنوا مرکز خرید ازمیر در فضایی باز

فروم بورنوا مرکز خرید فضای باز ازمیر است و شامل دو بلوار و چهار خیابان می باشد. حوضچه های کوچک، پل ها، برج ها، درختان نخل، چشمه ها و باغ هایی که در آن رستوران ها و کافه ها وجود دارد. این مجموعه خرید در محلی به وسعت 67،000 متر مربع در نزدیکی بیمارستان دانشگاه ایگ ساخته شده است. در تمام طول سال، فعالیت های سرگرم کننده در این بازار اجرا می شود و سالانه بیش از ده میلیون بازدید کننده به آن جذب می شود.

مرکز خرید بورنوا نقش مهمی در زندگی اجتماعی ساکنین منطقه دارد. مراجعه کنندگان می توانند تمام اقلام  و وسایل مورد نیاز خود را از این مرکز خرید بزرگ تهیه کنند. اینجا تنها یک مرکز خرید نیست، بلکه جایی است که کودکان شما به دلیل محوطه باز و فضای خوب، می توانند سرگرم شوند و بهانه گیر نباشند.این مجموعه به طور سنتی میزبان جشنواره Adrenalin است؛ در این جشنواره جدیدترین مدل های اتومبیل به نمایش گذاشته می شود.

مراکز خرید فضای باز را می توان به اشکال مختلف در بسیاری از شهرهای دنیا مثل مراکز خرید تفلیس در گرجستان دید.

مرکز خرید فروم بورنوا در ازمیر

مشخصات مرکز خرید فروم بورنوا ازمیر

  • سال افتتاح: 12 اکتبر 2006.
  • مساحت: 62000 متر مربع.
  • تعداد مغازه ها: 128.
  • فضای پارکینگ: 3000.
  • تعداد مراجعه کنندگان: 12 میلیون نفر در سال.

ساعت کار و آدرس

ساعت کار این مجموعه در تمام روزهای هفته 10 صبح تا 10 شب است.

Address: Kazımdirik Mahallesi, 372. Sk. No:75, 35100 Bornova/İzmir, Turkey.

  Phone: +90 232 396 00 38

امتیاز 4.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید