کوردن بی منطقه ای با دریای آبی و غروب تماشایی خورشید در ازمیر

«کوردن بی» ((Kordonboyu می تواند از نخستین مقاصد گردشگری ازمیر باشد که تورهای ازمیر در آنجا توقف می کنند. کوردن بی به عنوان منطقه ای فرهنگی شناخته شده است و نقش برجسته ای در شهر ازمیر دارد. این منطقه با دریای آبی، ساحل سبز، غروب تماشایی خورشید و کشتی هایی که به بندر شلوغ رفت و آمد کرده و مسافران خود را پیاده و گروه جدیدی از آن ها را سوار می کنند شناخته می شود.

اگر به پیاده روی علاقه مند هستید، کوردن بی مکانی بسیار جالب جهت پیاده روی و قدم زدن است.

 

کوردن بی در ازمیر

 

در سراسر نوار، رستوران ها، کافه ها و بارها را خواهید یافت. در شب هنگام، نسیم دریا بادی آرام و لذت بخش را به ارمغان می آورد.
در کوردن بی میدانی به نام میدان کوناک (Konak) وجود دارد که در مرکز آن شما می توانید نماد ازمیر را پیدا کنید.

همانند آلسن کک (Alsancak) و هر مقصد گردشگری دیگری، در کوردن بی ازمیر نیز بازار و مراکز خرید متعددی وجود دراد. در اینجا محصولات منحصر به فردی از کالاها - همه چیز از گل تا عتیقه- با قیمت معقول به فروش می رسد.
فرش دستبافت، محصولات چوبی، شیشه، سرامیک، ابزارهای مینیاتور ترکی، عروسک های خیمه شب بازی، جواهرات نقره و وسایل تزئینی از جمله مواردی هستند که در فروشگاه های کوردن بی فروخته می شود.

 

کوردن بی در ازمیر و تور گردشگری ترکیه

 

پس از گشت و گذار در کوردن بی، مسافران و گردشگران می توانند با یک کشتی از اینجا به آلسن کک راهی شوند و از آنجا نیز دیدن کنند.

زندگی تجاری ازمیر را در موزه تاریخ تجاری ببینید
شما می توانید زندگی تجاری ازمیر را در موزه تاریخی تجاری شهر ببینید که تاریخ را با هویت شهر به نمایش می گذارد، این موزه بر اساس تاریخ تجارت، فرهنگ، مصنوعات باستان شناسی و قوم نگاری بنا نهاده شده است.

 

 

امتیاز 0از 5 (0 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید