کوردن بی ازمیر منطقه ای با دریای آبی و غروب تماشایی خورشید

کوردن بی ازمیر منطقه ای با دریای آبی و غروب تماشایی خورشید

«کوردن بی» (Kordonboyu) می تواند از نخستین مقاصد گردشگری ازمیر باشد که تورهای ازمیر در آنجا توقف می کنند؛ این منطقه با ساحل سبز دریای آبی و غروب تماشایی خورشید و کشتی هایی که به بندر رفت و آمد کرده و مسافران خود را پیاده و گروه جدیدی از آن ها را سوار می کنند شناخته می شود. اینجا به عنوان منطقه ای فرهنگی شناخته شده است، نقش برجسته ای در شهر ازمیر دارد و یکی از بهترین مناطق شهر برای گذراندن اوقات فراغت در محیطی آرام و صرف شام است.

جاهای دیدنی ترکیه، منطقه کوردن بی در ازمیر

اماکن دیدنی ترکیه، منطقه کوردن بی در شهر ازمیر

سرگرمی های منطقه کوردن بی ازمیر

 اگر به پیاده روی علاقه مند هستید، کوردن بی مکانی بسیار مناسب جهت پیاده روی و قدم زدن است؛ همچنین مسیرهای طولانی دوچرخه سواری وجود دارد در سراسر نوار ساحلی این منطقه، رستوران ها، کافه ها و مراکز تفریحی را خواهید یافت و اغلب موسیقی های زنده حس و حال بهتری به شما می بخشد. شب هنگام، نسیم دریا بادی آرام و لذت بخش را به ارمغان می آورد. یک منطقه کالسکه سواری هم وجود دارد که می توانید از کالسکه سواری در امتداد ساحل لذت ببرید.  در کوردن بی میدانی به نام میدان کوناک (Konak) وجود دارد که در مرکز آن شما می توانید نماد شهر، یعنی برج ساعت ازمیر را پیدا کنید.

مناطق دیدنی ازمیر، کوردن بی

دوچرخه سواری در منطقه کوردن بی ازمیر

مناطق دیدنی ترکیه، کوردن بی در شهر ازمیر

مراکز خرید و فروشگاه های کوردن بی

همانند آلسن کک (Alsancak) و هر مقصد گردشگری دیگری، در کوردن بی ازمیر نیز بازار و مراکز خرید متعددی وجود دراد. در اینجا محصولات منحصر به فردی از کالاها - همه چیز از گل تا عتیقه- با قیمت معقول به فروش می رسد. فرش دستبافت، محصولات چوبی، شیشه، سرامیک، ابزارهای مینیاتور ترکی، عروسک های خیمه شب بازی، جواهرات نقره و وسایل تزئینی از جمله مواردی هستند که در فروشگاه های کوردن بی فروخته می شود. پس از گشت و گذار در این منطقه، مسافران و گردشگران می توانند با یک کشتی از اینجا به آلسن کک راهی شوند و از آنجا نیز دیدن کنند.

منطقه کوردن بی از جاهای دیدنی ازمیر

زندگی تجاری ازمیر را در موزه تاریخ تجاری ببینید شما می توانید زندگی تجاری ازمیر را در موزه تاریخی تجاری شهر ببینید که تاریخ را با هویت شهر به نمایش می گذارد، این موزه بر اساس تاریخ تجارت، فرهنگ، مصنوعات باستان شناسی و قوم نگاری بنا نهاده شده است.

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید