پارک آبی آلانیا بزرگ ترین پارک آبی منطقه آنتالیا و مدیترانه

پارک آبی آلانیا بزرگ ترین پارک آبی منطقه آنتالیا و مدیترانه

امروزه در بیشتر شهرهای بزرگ دنیا، به ویژه شهرهای توریستی، یک پارک آبی ساخته شده است. پارک آبی آکواونچر دبی که از برترین پارک های آبی جهان می باشد و همچنین «پارک آبی آلانیا»(Alanya Aqua Park)  نمونه ای از این پارک های آبی هستند. این مجموعه تفریحی آلانیا ترکیه بزرگ ترین پارک آبی منطقه آنتالیا و مدیترانه محسوب می شود. ظرفیت این پارک آبی 2000 نفر است، در منطقه اوجوکولار آلانیا ساخته شده و دسترسی به آن آسان است. این مجموعه مساحتی بالغ بر 65000 متر مربع را پوشش داده و فاصله آن از مرکز شهر آلانیا 40 کیلومتر است.

پارک آبی آلانیا بزرگترین پارک آبی منطقه آنتالیا و مدیترانه

در این پارک فعالیت های آبی های زیادی وجود دارد که از آن جمله می توان به bungee jump، استخر موج، استخر کودکان، دیسکو، قایق رانی، لغزش سیاه چاله (Black Hole slides) و ... اشاره کرد. یک روز از تعطیلات خود را در این پارک آبی هیجان انگیز بگذرانید. هیجان در این مجتمع تفریحی سبب بالا رفتن آدرنالین در خون شما می شود! بانجی جامپینگ و رفتینگ از آپشن های اضافی این مجتمع آبی هستند.

پس از یک فعالیت هیجان انگیز می توانید در همین پارک استراحت کنید و از خوردن نهار لذت ببرید. انواع نوشیدنی در پارک آبی آلانیا سرو می شود و محدودیتی وجود ندارد. تورهای گردشگری پارک آبی آلانیا در یک تایم 8 ساعته علاقه مندان را به این پارک آبی می آورند. با توجه به اینکه آلانیا دارای آب و هوای معتدل مدیترانه ای بوده و در تابستان ها گرم است، وجود این پارک آبی می تواند برای افرادی که از گرما و آفتاب تابستان فراری هستند، بسیار مفید و کاربردی باشد.

پارک آبی آلانیا از جاذبه های گردشگری آلانیا در ترکیه

ویژگی های برجسته پارک آبی آلانیا ترکیه

  • بر خلاف بسیاری از پارک های آبی دنیا، مراجعه کنندگان فقط یک هزینه، آن هم برای ورود به پارک آبی پرداخت می کنند.
  • انتخاب ایده آلی برای جمع های دوستانه است.
  • استفاده از نوشیدنی ها رایگان می باشد.

با توجه به اینکه این مجموعه تفریحی - آبی بر روی یک تپه ساخته شده است، شما می توانید در زمان استراحت، نگاهی اجمالی نیز بر دریای مدیترانه داشته باشید و با لذت بردن از مناظر زیبای آن، زمان را برای دقایقی متوقف کنید! بوفه نهار بین ساعت های 12:00 تا 14:30 خدمات خود را ارائه می دهد.

پارک آبی آلانیا در منطقه آنتالیا، جاذبه توریستی ترکیه

قیمت بلیط پارک آبی آلانیا در ترکیه

قیمت بلیط برای بزرگسالان بالای 13 سال 25 یورو و برای بچه های 7 تا 12 سال 22 یورو است. کودکان 6 سال و کمتر نیازی به خرید بلیط ندارند.

ساعات کار و آدرس پارک آبی آلانیا

این پارک هر روز از ساعت 9:00 تا 18:00 به روی مراجعه کنندگان باز است.

Address: Saray Mahallesi, Damlataş Mevkii, 07400 Alanya/Antalya, Turkey.

Phone: +90 543 834 70 05

 

امتیاز 4.33از 5 (3 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید