مرکز خرید ام وان پاساژی برای خرید برندهای محبوب

مرکز خرید ام وان پاساژی برای خرید برندهای محبوب

پس از بازدید از اماکن دیدنی و مراکز تفریحی شهر قونیه، گشت و گذار و خرید از مراکز خرید قونیه می تواند حال و هوایی تازه در روحیه شما ایجاد کند. مراکز خرید متنوعی در قونیه راه اندازی شده است؛ مرکز خرید کولسیته، مرکز خرید کنت پلازا و «مرکز خرید ام وان» (M1 Konya Avm) از جمله مراکز خرید این شهر به شمار می روند. در مرکز خرید ام وان قونیه دست شما برای خرید تمامی وسایل و لوازم باز است، از پوشاک گرفته تا ابزار و لوازم مربوط به تکنولوژی. به طور کلی این مجموعه ترکیبی از سرگرمی و خرید برای شما به ارمغان می آورد و آپشن های زیادی در اینجا وجود دارد. ام وان با 82 فروشگاه، در 30 ژانویه سال 2003 افتتاح شد.

مراکز خرید ترکیه، مرکز خرید ام وان قونیه

بخش های مختلف مرکز خرید ام وان قونیه

  • زمین بازی برای کودکان: ام وان قونیه تنها یک مرکز خرید عادی نیست. در اینجا شما مکان های تفریحی و زمین های بازی را برای کودکان می بینید که برای سرگرم کردن و تخلیه انرژی کودکانه آن ها بسیار خوب است.
  • سینما: سینمایی به نام Avşar در این مجموعه وجود دارد.
  • بازار الکترونیک: در این قسمت شما می توانید وسایل و اجناس الکترونیکی مورد نیازتان را تهیه نمایید.
  • رستوران: پس از یک گشت و گذار مفصل در این بازار بزرگ، رفتن به رستوران و صرف غذاهای خوشمزه و محلی، می تواند کامل کننده یک روز به یاد ماندنی در قونیه باشد.
  • هایپر مارکت
  • پارکینگ: ظرفیت پارکینگ 2200 خودرو است.

مراگز خرید ترکیه، مرکز خرید ام وان در شهر قونیه

برندهای معرف

ام وان، مرکزی برای خرید برندهای محبوب است. همانند پاساژ کنت پلازا که نمایندگی فروش برندهای معروف را می توان در فروشگاه های آن یافت، در اینجا نیز می توان برندهای محبوبی مانند De Facto ،Opema ،Real Hipermarket ،Media Markt را پیدا کرد.

بهترین مراکز خرید ترکیه، مرکز خرید ام وان در شهر قونیه

ساعت کار و آدرس

ساعت کار این پاساژ که در محله یازیر منطقه سلجوق لو شهر قونیه واقع شده است، هر روز 10:00 صبح تا 10:00 شب است. جهت دسترسی به پاساژ می توانید از حمل و نقل عمومی استفاده کنید؛ دسترسی از طریق حمل و نقل عمومی به اینجا بسیار ساده است.

Address: Yazır Mahallesi, Doç. Dr. Halil Ürün Cd. No:22, 42250 Selçuklu/Konya, Turkey.

Phone: +90 332 265 06 00

امتیاز 0از 5 (0 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید