پارک دلفین و دلفین تراپی مارماریس ترکیه

پارک دلفین و دلفین تراپی مارماریس ترکیه

پارک دلفین مارماریس اولین مرکز دلفین تراپی محیط باز(دریا) در کل ترکیه و اروپا است و امکان شنا با دلفین ها را فراهم می کند. در این مرکز امکان درمان کودکان بیمار و معلول فراهم شده است. مرکز دلفین تراپی مارماریس با کمک مربی ها و پزشکان مجرب و همراهی دلفین ها اثرات شفا بخشی را بر روی کودکان معلول داشته است.

علاوه بر موارد درمانی، تعامل با دلفین ها و شنا کردن با آنها باعث شادی بیماران شده و این در روحیه آنها تاثیر بسیاری خواهد گذاشت.

پارک دلفین مارماریس

این پارک دلفین یا دلفیناریوم مارماریس علاوه بر تعامل با کودکان بیمار امکان شنا با دلفین ها را برای گردشگران نیز فراهم کرده است و علاوه بر شنا با دلفین ها شما می توانید برای دیدن نمایش آنها برنامه ریزی کنید.

برنامه های زمانی

برای شنا با دلفین ها مدت زمانی در حدود 40 دقیقه در نظر گرفته شده است و به صورت برنامه ریزی شده در طول روز انجام می شود. این برنامه در ساعت 9:30 ،11:30، 13:30، 15:30، 17:00 انجام می شود.

پارک دلفین مارماریس

هزینه های پارک دلفین مارماریس

هزینه ورود به پارک دلفین برای کودکان زیر 6 سال رایگان است. 6 تا 10 سال با 30درصد تخفیف (10 یورو) و بزرگسالان 15 یورو ؛ نکته قابل توجه برای شنا در استخر دلفین این است که کودکان تا 10 سال باید همراه یک بزرگسال وارد استخر شوند.

قابل ذکر است که خدمات عکاسی حرفه ای نیز در این پارک ارائه داده می شود و با 45 یورو می توانید عکس های خود را تحویل بگیرید  اما اگر با کارت اعتباری پرداخت کنید بابت عکس ها از شما هزینه ای دریافت نمی شود. تعداد 120 عدد عکس در هنگام ورود بر روی یک CD به شما تحویل داده می شود.

شنا با دلفین ها برای کودکان و حتی خود بزرگسالان بسیار لذت بخش خواهد بود و تعامل با این حیوانات شگفت انگیز تجربه ای تکرار نشدنی است.

دلفین تراپی یا دلفین درمانی در ترکیه

 

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید