پارک آبی آتلانتیس در مارماریس

پارک آبی آتلانتیس در مارماریس

شهر مارماریس آثار باستانی دیدنی و زیادی را در خود جای داده است، اما یک شهر تفریحی محسوب می شود. یکی از موارد جذاب این شهر توریستی ترکیه پارک آبی آتلانتیس مارماریس است.

پارک آبی آتلانتیس از موارد مهمی است که در تور مارماریس باید در برنامه بازدید شما قرار بگیرد. این پارک آبی بزرگترین پارک آبی در مارماریس است که یک روز کاملا سرگرم کننده را برای اعضای خانواده شما فراهم می کند.

پارک آبی آتلانتیس مارماریس در ترکیه

پارک آبی آتلانتیس مارماریس با داشتن امکانات زیادی ازجمله: تعدای سرسره، استخر کودک، استخر مواج، مینی گلف، بولینگ، کافه و رستوران مکان خوبی برای گذراندن اوقات فراغت مردم محلی و گردشگران خارجی است. همچنین این پارک آبی در ساحلی خصوصی واقع شده است و استفاده از ساحل و چتر ها در تمام طول روز به صورت رایگان امکان پذیر است.

گذشته از سرسره های هیجان انگیز پارک، یک رودخانه خروشان و چاله فضایی نیز میزبان شما هستند تا یک روز پر هیجان را تجربه کنید.

یکی از خدمات جالب این پارک آبی، امکان رفت و آمد به پارک در طول روز می باشد؛ به این معنی که می توانید بارها از پارک آبی خارج شوید و دوباره به پارک بازگردید و همه این ها هزینه ای برای شما نخواهد داشت و فقط یک بار هزینه بلیط ورودی را پرداخت می کنید.

پارک آبی مارماریس

پارک آبی مارماریس در طول زمان تجهیزات خود را به روز می کند و تجهیزات هیجان انگیز دیگری را به پارک اضافه می کند همانطور که در سال های اخیر رفتینگ و چاله فضایی را به این پارک افزوده است... پس اگر سری بعدی به این شهر سفر کردید ممکن است این پارک چیز جدیدی برای امتحان کردن به شما ارائه دهد.

 اطلاعاتی برای مراجعه به پارک آبی آتلانتیس مارماریس

  • زمان گشایش تابستانی پارک هرساله در حدود 14 می تا 7 اکتبر است و هر روز از ساعت 10 صبح تا 5 بعد از ظهر امکان استفاده از پارک آبی وجود دارد.
  • در زمان استفاده از پارک آتلانتیس امکان استفاده از کافه ها و رستوران ها نیز وجود دارد.
  • دسترسی به این هتل از همه ی هتل های شهر امکان پذیر است و نقشه دسترسی بر اساس محل اقامت شما در سایت ارائه می شود.

تماس و اطمینان از ظرفیت کافی برای مراجعه به پارک می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

Tell: +90 252 413 03 08

هزینه بلیط ورودی پارک آبی مارماریس :

قیمت بلیط برای بزرگسالان 7.50 یورو یا 45 لیر و برای کودکان 5.40 یورو یا 35 لیر و برای کودکان زیر 6 سال هزینه ورودی رایگان است.

امکان خرید آنلاین از این لینک برای همه افراد فراهم است.

 

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید