کادیانا تور، تور یک روزه در مارماریس- ترکیه

کادیانا تور، تور یک روزه در مارماریس- ترکیه

در تور ترکیه بازدید از مارماریس یکی از موارد مهم این سفر به شمار می آید. مارماریس از دسته شهر های گردشگری و زیبای این کشور است که سالیانه گردشگران فراوانی را به خود جذب می نماید. در میان تور های ترکیه تور مارماریس برای زوج های جوان یک گزینه بسیار مناسب است. در مارماریس تو های یک روزه گوناگونی برای گردشگران برگزار می شود؛ کادیانا تورز(Cadianda Tours) به تورهای یک روزه ای گفته می شود که برای گردش در اطراف شهر و بازدید از جاذبه های مارماریس اختصاص داده شده است.

تور های یک روزه مارماریس

درباره تور یکروزه کادیانا

هزینه تور کادیانا در مارماریس بین 15 تا 20 یورو متغیر است و جیپ های طبیعت گردی از ساعت 8:30 مسافران را از هتل به سمت مقصد می برند. بعد از حرکت، بسته به فصل مسافرت، به شما تفنگ های آب پاش داده می شود و در کلِ مسیر، هیجان آن را حس خواهید کرد.

مسیر حرکت تور طبیعت گردی

اولین مقصد معمولا مزرعه قزل آلا است که زمان بازدید توسط تور برای شما رزرو می شود و بعد از بازدید از مزرعه پرورش قزل آلا،مقصد یک آبشار زیبا است که برای ورودی آن از شما 4 لیر دریافت می شود.

سپس مسیر حرکت تور کادیانا به سمت رودخانه ای در همان اطراف ادامه پیدا می کند و به سمت رفتینگ می روید. قیمت رفتینگ در رودخانه 10 یورو است که خارج از هزینه پرداختی شما برای تور است و جداگانه دریافت می شود.

تور یک روزه مارماریس

بعد از رفتینگ در رودخانه زمان نهار فرا می رسد و سپس تمام عکس هایی که در طول مسیر از شما گرفته شده به نمایش در می آید و با پرداخت هزینه ای می توانید آن ها را خریداری کنید و این پایان تور یک روزه مارماریس است و بعد از طی مسیری در حدود یک ساعت (ساعت 7 تا 7:30 در هتل خواهید بود) به هتل خود خواهید رسید.

امتیاز 5.00از 5 (3 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید