مارماریس مارینا در مارماریس ترکیه

مارماریس مارینا در مارماریس ترکیه

درباره تور مارماریس

مارماریس مارینا علاوه بر این که یک مقصد برای گردش با قایق های بادی لوکس است یک مقصد گردشگری کامل برای گردشگران است و همه امکانات لازم برای گذراندن تعطیلات در آن فراهم آمده است.

در سال های اخیر، ترکیه یک مقصد گردشگری پر تراکم به حساب می آید و گردشگران ایرانی نیز برای سفر به این کشور علاقه زیادی نشان داده اند بنابراین با سفر بانک همراه باشید تا تمام مناطق دیدنی در تور ترکیه و در این مقاله به طور اختصاصی یکی از مناطق دیدنی تور مارماریس را به شما معرفی کنیم.

مارماریس یک شهر گردشگری و شهری ساحلی در جنوب غربی کشور ترکیه است که به دریای مدیترانه متصل است. این شهر دیدنی دارای جاذبه های طبیعی و باستانی بسیاری است.

 

مارماریس مارینا در تور ترکیه

 

گردش در مارماریس مارینا

مارماریس مارینا یک مجموعه تفریحی و گردشگری کامل به حساب می آید که دارای رستوران ها و کافه های متعدد، مراکز خرید، اسکله قایق و کشتی است.

برای گردش در آب های دریا می توانید از ساعت 10 صبح تا 11 شب به اسکله رفته و با قایق های بادی لوکس از وزش نسیم ملایم بر روی آب های دریا لذت ببرید یا غروب آفتاب را در ساعات پایانی روز مشاهده کنید و پس از بازگشت در رستوران ها و اقامتگاه های این محل به استراحت بپردازید.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید