آبشار مرادیه آبشاری چهار فصل در وان ترکیه

آبشار مرادیه آبشاری چهار فصل در وان ترکیه

یکی از جاهای دیدنی وان ترکیه «آبشار مرادیه» (Muradiye Şelalesi)، آبشار چهار فصل در ترکیه در آناتولی شرقی است. این آبشار در 88 کیلومتری شهر وان قرار دارد. ارتفاع آبشار مرادیه در حدود 6 متر است و عرض آن نیز حدود 80 متر می باشد. این آبشار و طبیعت اطراف آن به قدری زیبا است که شما می توانید در هر فصل، زیبایی خاص و منحصر به فرد آن را ببینید، به طور کلی، می توان گفت که آبشار مرادیه آبشار چهار فصل است و این یکی از مزایای منحصر به فرد این جاذبه طبیعی محسوب می شود؛ طبیعتی شاداب در فصل بهار، سرسبز در فصل تابستان، رنگارنگ در فصل پاییز و سفید در زمستان! اگر به فصل زمستان علاقه مند هستید می توانید در این فصل زمانی که آبشار یخ می زند از آن دیدن کنید. تورهای وان معمولاً در فصول مناسب، آبشار مرادیه را به عنوان یکی از مقاصد گردشگری خود مد نظر قرار می دهند.

آبشار مرادیه در وان

در اطراف این جاذبه گردشگری وان ترکیه چه می بینیم؟

با توجه به اینکه آبشار مرادیه مورد بازدید مسافران و گردشگران تور وان قرار می گیرد، در اطراف این جاذبه گردشگری وان ترکیه رستوران ها و کافی شاپ هایی راه اندازی شده است که افراد می توانند از آن ها استفاده کنند و خاطره خود از بازدید از این آبشار زیبا را با رفتن به این رستوران و کافی شاپ ها تکمیل کنند.

بازدید از این منطقه طبیعی رایگان بوده و شما می توانید حداقل 1 الی 2 ساعت از وقت خود را در آنجا بگذارنید. اگر به طبیعت علاقه مند هستید می توانید حتی بیش از نیمی از روز را در طبیعت اطراف آبشار بگذرانید و به این ترتیب روحیه خود را ارتقا دهید.

از بخش های هیجان انگیز آبشار مرادیه، گذر از یک پل طنابی و ایستادن بر روی آن است؛ طول این پل معلق 50 متر است. در اینجا می توانید عکس های زیبایی از این منطقه به یادگار بگذارید.

آدرس آبشار مرادیه وان و دسترسی به این جاذبه گردشگری وان ترکیه

ترکیه، وان، 88 کیلومتری شهر وان؛ جهت دسترسی به آبشار می بایست از مسیر بازرگان چالدران گذر کرد؛ در گذر از این مسیر، به سمت غرب و به جاده دوغوبیازیت حرکت کنید، در این صورت در 20 کیلومتری تقاطع جاده تاتوان، آبشار زیبای مرادیه را خواهید دید.

امتیاز 4.75از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید