سافاری بیابانی دبی، تجربه ای جالب و هیجان انگیز در صحرای دبی

سافاری بیابانی دبی، تجربه ای جالب و هیجان انگیز در صحرای دبی

در دبی، پر بازدیدترین شهر امارات متحدۀ عربی، بیابان های حفاظت شده ای وجود دارد که از تپّه های کویری و شنی تشکیل شده است. در این بیابان ها، گونه های گیاهی و جانوری از جمله پرندگان، خزندگان و پستانداران دیده می شود. جهت بازدید از بیابان های حفاظت شده، تورهای گردشگری بر پا شده است تا آسیب و گزندی به طبیعت این بیابان ها نرسد. از جمله سرگرمی ها و فعالیت هایی که در بیابان گردی دبی بر قرار شده است «سافاری بیابانی دبی» (Dubai Desert Safari) یا بعبارت دیگر «سیاحت و گردش در بیابان دبی» می باشد که شامل رانندگی با ماشین های شاسی بلند و لذت و هیجان رانندگی با آن ها در پستی و بلندی های بیابان است. علاوه بر این، سافاری بیابانی دبی شامل شتر سواری در صحرا، اسکی روی شن و صرف نهار و شام نیز می باشد.

 

 

سافاری بیابانی دبی را از دست ندهید

سافاری بیابانی دبی می تواند تجربه ای جالب و به یادماندنی و البته هیجان انگیز به ویژه برای آقایان باشد. این تفریح در دنیا در نوع خود بی نظیر است؛ بنابراین، اگر به دبی سفر کردید، لذت و هیجان سافاری بیابانی دبی را از دست ندهید.

 

تورهای سافاری بیابانی دبی

از آنجا که سافاری بیابانی دبی بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است، یکی از اهداف و مقاصد تورهای گردشگری دبی محسوب می شود. این تورها شما را از هتل محل اقامت تان به این مجموعه تفریحی راهنمایی می کنند.

زمان بندی سافاری بیابانی دبی

زمان شروع برنامه های سافاری 3 یا 4 بعد از ظهر بوده و شما می توانید تا پایان شب از خدمات این مجموعه استفاده کنید. توجه داشته باشید اگر در ماه های گرم تر سال به این مجموعه تفریحی – توریستی می روید و در زمره افرادی هستید که به گرما حساس هستند و آفتاب شدید و گرمای زیاد، شما را گرماه زده و بیمار می کند، وقت خود را طوری تنظیم کنید که در ساعات پایانی روز از این تفریح مفرح استفاده نمایید.

امتیاز 4.78از 5 (9 رای)

نظرات کاربران

علی افشار در تاریخ: 15:45:49 1397-11-21

بسیار هیجان انگیز

افزودن نظر جدید