دبی مارینا یات کلاب فرصتی برای تفریح در تفرجگاه های ساحلی دبی

دبی مارینا یات کلاب فرصتی برای تفریح در تفرجگاه های ساحلی دبی

«دبی مارینا یات کلاب» (Dubai Marina Yacht Club) یا تفرجگاه ساحلی باشگاه قایق سواری دبی، در امتداد یک کانال آبی به طول 5/3 کیلومتر واقع شده و توسط 4 باشگاه قایق رانی دبی ادراه می شود. در اطراف این مجموعه مراکز خرید، رستوران و کافه هایی وجود دارد که بر جذابیت آن افزوده است. دبی مارینا یات کلاب بدون شک از جاذبه های توریستی منحصر به فرد دبی است که می تواند جزء اهداف تورهای گردشگری دبی و آژانس های هواپیمایی قرار گیرد. در زمان خرید بلیط ارزان قیمت دبی، یادتان باشد که پس از ورود به این شهر توریستی، از دبی مارینا یات کلاب نیز دیدن نمایید؛ دبی مارینا یات کلاب فرصتی برای گردش و تفریح در تفرجگاه های ساحلی دبی فراهم می آورد.

باشگاه قایق سواری در بی مارینا

تفرجگاه های ساحلی دبی مارینا یات کلاب

در میان تفرجگاه های ساحلی که در دبی مارینا یات کلاب وجود دارد، هر تفرجگاه ساحلی که به صورت شخصی اداره می شود به طول 32 تا 125 کیلومتر می باشد.

1- مارینای شرقی (The East Marina): مارینای شرقی یا تفرجگاه ساحلی شرقی، در سال 2007 ساخته شده است. مارینای شرقی که به تقلید از ماریناها یا تفرجگاه های ساحلی اسپانیا ساخته شده است، دارای 208 قایق بادی است. در اینجا یک مرکز خرید، کافه و رستوران وجود دارد. دسترسی از ویلاهای مارینا و بلوک های آپارتمانی به مارینای شرقی آسان است.

2- کلاب هوس مارینا (The Club House Marina): این تفرجگاه ساحلی موقعیت بهتری دارد. کلاب هوس مارینا در جلوی هوس کلوپ DMYC واقع شده و دارای 134 قایق بادی است که در امتداد اسکله ای بتنی شناور هستند. تنها کسانی می توانند از این قایق ها استفاده کنند که دارای کارت عضویت باشند.

3- خلیج غربی مارینا (The West Bay Marina): غرب مارینا، تفرجگاه ساحلی آرام تری است زیرا از دیگر بخش ها مجزا است. در این بخش 100 قایق بادی وجود دارد و هر سوپر قایق بادی یا قایق های بادی بزرگ، به اتاق یا خوابگاه مجهز هستند.

4- مارینا مال (The Mall Marina): مارینا مال دارای 74 قایق بادی است و از اینجا می توانید به دبی مارینا مال دسترسی مستقیم داشته باشید. هتل معروفThe Address   نیز در این مکان قرار دارد.

 

باشگاه قایق سواری دبی مارینا یات کلاب

 

قایق بادی آتنا (The Athena Yacht)

قایق بادی آتنا در دبی مارینا یات کلاب از قایق های لوکس به شمار می رود و تمامی مجوز های لازم را دارا می باشد. این قایق با ظرفیت 14 نفر مجهز به تهویه مطبوع بوده و خدمه کشتی به طور کامل از ابتدا تا انتهای سفر، خدمات لازم را به شما ارائه می دهند. سفر این کشتی در سر تا سر خلیج عربی خواهد بود. در قایق بادی آتنا غذا نیز سرو می شود.

رستوران های دبی مارینا یات کلاب

دبی مارینا یات کلاب دارای دو رستوران است:

  • رستوران بیسترو که یک رستوران بین المللی است که به قایق های بادی نیز خدمات غذایی ارائه می دهد.
  • رستوران آکوآرا (Aquara restaurant) که غذاهای دریایی و آسیایی ارائه می دهد.

امتیاز 4.50از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید