دبی دیوتی فری بزرگترین فروشگاه خرده فروشی فرودگاهی جهان

دبی دیوتی فری بزرگترین فروشگاه خرده فروشی فرودگاهی جهان

«دبی دیوتی فری» (Dubai Duty Free) در فرودگاه بین المللی دبی واقع  شده و می توان آن را بزرگ ترین فروشگاه خرده فروشی فرودگاهی جهان نامید. بسیاری از فروشگاه های واقع در فرودگاه های جهان از مالیات معاف هستند؛ دبی دیوتی فری هم از این قاعده مستثنی نیست و از مالیات معاف می باشد. این فروشگاه ها به صورت 24 ساعته باز هستند و محصولات خود را در هواپیماها نیز به فروش می رسانند.

از انواع محصولات و برندهای معروف گرفته تا کارت شارژ و رستوران ها و فست فودهای با برند معتبر در این مکان یافت می شود. یکی از پرفروش ترین محصولات این فروشگاه ها عطر و ادکلن می باشد که بیش از 18 درصد فروش کل را به خود اختصاص داده است. اینجا یک گزینه عالی برای افرادی است که عاشق خرید هستند و یکی از اهداف اصلی شان از سفر به دبی، گذشته از بازدید از جاهای دیدنی دبی، خرید کردن است.

حراجی دبی دیوتی فری

حراجی دبی دیوتی فری را از دست ندهید! هر سال در بیستم دسامبر در این فروشگاه بزرگ، حراجی 25 درصدی برگزار می شود که شامل قرعه کشی های بی نظیر با جوایز عالی از جمله خودروهای روز دنیا می باشد. در این میان نکته حائز اهمیت سقف خرید است که به ازای هر نفر 3000 درهم می باشد. البته در خرید سیگار و مشروبات الکلی هم محدودیت هایی وجود دارد و با توجه به مقصد باید آن را نظر گرفت.

موقعیت مکانی و آدرس دبی دیوتی فری

دسترسی به این فروشگاه خرده فروشی بسیار آسان است، زیرا درفرودگاه بین المللی دبی واقع شده است و اگر زمان مناسبی باشد، شما به محض پیاده شدن از هواپیما و قرار گرفتن در محوطه فرودگاه، می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

برای آشنایی و دریافت اطلاعاتی در مورد ویزای دبی به مطلبی تحت همین عنوان مراجعه کنید زیرا دبی جزء کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان نیست.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید