دبی دوتی فری  بزرگترین فروشگاه خرده فروشی فرودگاهی جهان

دبی دوتی فری  بزرگترین فروشگاه خرده فروشی فرودگاهی جهان

«دبی دوتی فری» (Dubai Duty Free) در فرودگاه بین المللی دبی واقع  شده است. بسیاری از فروشگاه های واقع در فرودگاه های جهان از مالیات معاف هستند؛ دبی دوتی فری هم از این قاعده مستثنی نیست و از مالیات معاف می باشد. دبی دوتی فری را می توان بزرگ ترین فروشگاه خرده فروشی فرودگاهی جهان نامید. این فروشگاه ها به صورت 24 ساعته باز هستند و محصولات خود را در هواپیماها نیز به فروش می رسانند. از انواع محصولات و برندهای معروف گرفته تا کارت شارژ و رستوران ها و فست فودهای با برند معتبر در این مکان یافت می شود. یکی از پرفروش ترین محصولات این فروشگاه ها عطر و ادکلن می باشد که بیش از 18 درصد  فروش کل را به خود اختصاص داده است. دبی دوتی فری یک گزینه عالی برای افرادی است که عاشق خرید هستند و یکی از اهداف اصلی شان از سفر به دبی، خرید است.

حراجی دبی دوتی فری

حراجی دبی دوتی فری را از دست ندهید! هر سال در بیستم دسامبر در این فروشگاه بزرگ، حراجی 25 درصدی برگزار می شود که شامل قرعه کشی های بی نظیر با جوایز عالی از جمله خودروهای روز دنیا می باشد. در این میان نکته حایز اهمیت سقف خرید است که به ازای هر نفر 3000 درهم می باشد. البته در خرید سیگار و مشروبات الکلی هم محدودیت هایی وجود دارد و با توجه به مقصد باید آن را نظر گرفت.

موقعیت مکانی و آدرس دبی دوتی فری

دسترسی به این فروشگاه خرده فروشی بسیار آسان است، زیرا درفرودگاه بین المللی دبی واقع شده است و اگر زمان مناسبی باشد، شما به محض پیاده شدن از هواپیما و قرار گرفتن در محوطه فرودگاه، می توانید به آن دسترسی داشته باشید.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید