خیابان جی بی آر دبی  جایی برای قدم زدن، تفریح و سر گرمی

خیابان جی بی آر دبی  جایی برای قدم زدن، تفریح و سر گرمی

«خیابان جی بی آر دبی» (The Walk At JBR) بیشتر به دلیل ساحل زیبا و رایگان آن مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. مراکز تجاری و هتل های ستاره دار در کنار رستوران های زیبا مناظر جذاب و دیدنی برای گردشگران فراهم آورده است. ساحل جی بی آر یا ساحل روسی در کنار جمیرا بیچ (ساحل جمیرا) واقع شده که به پارک روسی نیز معروف است. JBR در واقع اختصاری از عبارت Jumeirah Beach Residence (به معنی اقامتگاه ساحلی جمیرا) است.

جاهای دیدنی دبی، خیابان جی بی آر

مشخصات و امکانات خیابان جی بی آر دبی

امکانات مختلفی در این ساحل وجود دارد که سبب جذب گردشگران زیادی به آنجا شده است و خیابان جی بی آر را به یکی از اماکن دیدنی دبی تبدیل کرده است؛ از جمله این امکانات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

نماز خانه. بوتیک های شیک. سرویس های بهداشتی. رستوران های بین المللی. وای فای و اینترنت رایگان. دوش های ساحلی متعدد. کافه، آبمیوه فروشی و کیوسک های ژلاتو. سینما که در مجاورت خیابان ساحل جی بی آر قرار  دارد. یک پیست پیاده روی زیبا که در آن اسکیت سواران و دوچرخه سواران زیادی مشغول به فعالیت هستند. هتل های لوکس (نزدیک ترین هتل ها به این ساحل هتل ریکسوس پریمیوم به فاصلۀ 150 متر و هتل JA Oasis Beach Tower به فاصلۀ 260 متر می باشد).

خیابان جی بی آر دبی از جاهای دیدنی دبی

سرگرمی و تفریحات در ساحل جی بی آر

یوگا فریزبی راگبی کریکت فلای بورد جت اسکی تنیس ساحلی والیبال ساحلی قایق رانی با قایق های پارویی. پدل بورد (ایستادن بر روی تخته یا بورد و پارو زدن).

ساحل جی بی آر دبی

دسترسی به خیابان جی بی آر دبی

جهت دسترسی به خیابان یا ساحل جی بی آر می توانید از مترو یا تراموا دبی استفاده کنید که می تواند سریع ترین و بهترین دسترسی ممکن باشد؛ برای این منظور می بایست در ایستگاه مارینا پیاده شوید. بخاطر  داشته باشید که این ساحل زیبا تا 21 (10 شب) خدمات خود را ارائه می دهد.

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید