آتودروم دبی از معروف ترین پیست های اتومبیل رانی دنیا

آتودروم دبی از معروف ترین پیست های اتومبیل رانی دنیا

علاوه بر پاساژها، بازارها، برج ها، هتل ها و رستوران های لوکس و مدرن، سواحل زیبا و غیره، دبی در ایجاد مراکز تفریحی دیگر نیز موفق بوده و گردشگران زیادی را به خود جذب نموده است. یکی از مراکز تفریحی و جاذبه های توریستی این شهر «آتودروم دبی» (Dubai Autodrome) است. پیست اتومبیل رانی آتودروم دبی یکی از معروف ترین پیست های اتومبیل رانی دنیا به شمار می رود.

آتودروم در مجموعه عظیم دبی لند واقع شده

پیست به کاتدروم

اگر دوست دارید ساعاتی هیجان انگیز را همراه با مسابقه دادن با دوستان یا خانواده خود سپری کنید، حتماً سری به این مجموعه بزنید. این پیست به کاتدروم نیز معروف است و دارای تائیدیه فدراسیون جهانی اتومبیل رانی می باشد. آتودروم در مجموعه عظیم دبی لند واقع شده، بخشی از پروژه عظیم دبی موتور سیتی می باشد و دارای پیست های سرپوشیده و سر باز است. در این مجموعه کلاس های مختلف مسابقات از جمله کلاس های، روتاکس مکس جونیور، روتاکس مکس سینیور، کدت و سری مسابقات سرعت SWS برگزار می شود. کمربند ایمنی خود را ببندید و هیجان را با سرعت های فوق العاده و سوختن لاستیک اتومبیل مسابقه ای تان در آتودروم دبی تجربه کنید.

دبی آتودروم نیز همانند سافاری دبی از جاذبه های توریستی مهم دبی به شمار می رود

به طور کلی، دبی اتودروم نیز همانند سافاری دبی و پارک آبی دبی از جاذبه های توریستی مهم دبی به شمار می رود که بیشتر می تواند برای آقایان جذاب، جالب و به یادماندنی باشد. این پیست با طول 539 کیلومتر، طوری طراحی شده است که حتی جوانان 12 تا 18 سال نیز می توانند اولین تجربه اتومبیل رانی خود را در خاطر شان ثبت کنند. تیم های حرفه ای و نیمه حرفه ای می توانند در مسابقاتی که در این پیست اتومبیل رانی اجرا می شود شرکت کنند.

آدرس

اگر می خواهید بدانید اتودروم دبی کجاست تا بتوانید به آنجا بروید از آدرس زیر استفاده کنید.

Address: Sheikh Mohammed Bin Zayed Rd | Motor City, Dubai 57331, United Arab Emirates

امتیاز 4.50از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید