میدان سوار کاری در شهر دبی

میدان سوار کاری در شهر دبی

در کنار سافاری بیابانی دبی و پیست اسکی مصنوعی دبی، از دیگر جاذبه های گردشگری و اماکن دیدنی این شهر توریستی «میدان سوار کاری دبی» (Meydan Racecourse) است. پیشنهاد می شود افرادی که به سوار کاری و اسب دوانی علاقه مند هستند و علاقه زیادی نیز به اسب ها دارند، در صورت امکان از این مجموعه تفریحی – ورزشی دبی نیز دیدن کنند. تورهای گردشگری نیز وجود دارند که افراد علاقه مند می توانند از طریق این تورها اقدام کرده و از میدان سوار کاری دبی دیدن کنند.

میدان سوارکاری دبی از جاذبه های تور گردشگری دبی

اسب های عرب از معروف ترین اسب های دنیا هستند و علاقه اعراب به اسب سواری از دیرباز وجود داشته است. میدان اسب دوانی دبی در سال 2010 همراه با مسابقات جهانی شروع به فعالیت نمود. 60000 صندلی و مسیری به طول 2400 متر از خصوصیات این مکان دیدنی است.

 در نزدیکی این میدان اسب سواری، یک هتل 5 ستاره با 285 اتاق مجلل وجود دارد. در میدان سوار کاری دبی، شما می توانید نحوه بر خورد با اسب ها و همچنین سوار کاری و اسب دوانی را آموزش ببینید. حس خوبی که پس از قرار گیری در این مجموعه تفریحی – وزرشی به شما دست می دهد می تواند بسیار خاص و فراموش ناشدنی باشد، بنابراین، ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.

تاریخچه میدان سوار کاری دبی

باشگاه اسب دوانی دبی در سال 1981 میلادی در غالب یک پروژه آغاز به کار کرد و رفته رفته پس از 10 سال، نام آن به میدان سواری کاری دبی تغییر یافت؛ امروزه نیز میزبان بسیاری از مسابقات داخلی و جهانی است.

خدمات میدان سوار کاری دبی

میدان سوار کاری دبی که از بزرگترین میادین اسب دوانی است، علاوه بر اینکه محلی برای اسب دوانی و سوارکاری است، خدمات دیگری را نیز ارائه می دهد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برگزاری مسابقات جهانی دبی.
  • برگزاری مراسم ورد کاپ دبی.
  • برگزاری مسابقات زمستانی.
  • کارناوال.

 

امتیاز 4.75از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید