میدان سوارکاری در شهر دبی

میدان سوارکاری در شهر دبی

 «میدان سوارکاری دبی» (Meydan Racecourse) یکی از اماکن تفریحی دبی است که بازدید از آن برای افرادی که به سوارکاری و اسب دوانی علاقه مند هستند و علاقه زیادی نیز به اسب ها دارند، جالب و هیجان انگیز خواهد بود. این باشگاه اسب دوانی در سال 1981 میلادی در غالب یک پروژه آغاز به کار کرد و رفته رفته پس از 10 سال، نام آن به میدان سواری کاری دبی تغییر یافت؛ امروزه نیز میزبان بسیاری از مسابقات داخلی و جهانی است.

میدان سوارکاری دبی

درباره میدان سوارکاری دبی

اسب های عرب از معروف ترین اسب های دنیا هستند و علاقه اعراب به اسب سواری از دیرباز وجود داشته است. میدان اسب دوانی دبی در سال 2010 همراه با مسابقات جهانی افتتاح شد و فعالیت خود را آغاز کرد. 60000 صندلی و مسیری به طول 2400 متر از خصوصیات این مکان دیدنی است.

 در نزدیکی این میدان اسب سواری، یک هتل 5 ستاره با 285 اتاق مجلل وجود دارد. در میدان سوار کاری دبی، شما می توانید نحوه بر خورد با اسب ها و همچنین سوار کاری و اسب دوانی را آموزش ببینید. حس خوبی که پس از قرار گیری در این مجموعه تفریحی – وزرشی به شما دست می دهد می تواند بسیار خاص و فراموش ناشدنی باشد، بنابراین، ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.

میدان سوارکاری دبی

میدان سوارکاری دبی

خدمات میدان سوارکاری دبی

میدان سوارکاری دبی که از بزرگترین میادین اسب دوانی است، علاوه بر اینکه محلی برای اسب دوانی و سوارکاری است، خدمات دیگری را نیز ارائه می دهد که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برگزاری مسابقات جهانی دبی.
  • برگزاری مراسم ورد کاپ دبی.
  • برگزاری مسابقات زمستانی.
  • کارناوال.

میدان سوارکاری دبی

سافاری دبی و اسکی دبی از دیگر جاذبه هایی هستند که استفاده از تفریحات آن ها در سفر به دبی می تواند برای آقایان جالب و خاطره انگیز شود.

آدرس

Address: Al Meydan Road, Nad Al Sheba - Dubai - United Arab Emirates

Phone: +971 4 327 0000

امتیاز 4.75از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید