بهترین کروزهای شام تایلند در رودخانه چائو فرایا بانکوک

بهترین کروزهای شام تایلند در رودخانه چائو فرایا بانکوک

چائو فرایا، رودخانه پادشاهان، یکی از مهمترین رودخانه های تایلند است که از زمان های دور نقش اصلی و مهمی در صنعت حمل و نقل و معیشت تایلندی ها، به ویژه مردم بانکوک داشته است. امروزه کشتی های لوکسی در این رودخانه گشت و گذار می کنند و در غالب این گشت و گذار و یک سفر دریایی کوتاه خدماتی به مردم و گردشگران ارائه می دهند. یکی از این خدمات سرویس دهی شبانه به صورت سرو شام است که در برخی از کشتی های این رودخانه ارائه می شود. قیمت تور کشتی بانکوک بسته به کروز انتخابی شما متغیر است. در ادامه بهترین کروزهای بانکوک که ارائه دهنده کروزهای شام در رودخانه چائو فرایا هستند معرفی شده است.

شام کروز سوپانیگا (Supanniga Dinner Cruise)

سوپانیگا در ابتدا یک رستوران بود و قدمت زیادی دارد. امروزه این رستوران غذاهای خود را بر روی آب و داخل کشتی نیز سرو می کند: ظرفیت قایق شام کروز سوپانیگا 40 نفر است. دکوراسیون سوپانیگا ترکیبی از رنگ های زرد، نارنجی و آبی روشن است، دارای صندلی های راحتی است که در رستورانی سر پوشیده چیده شده اند. سرویس دهی این کشتی از ساعت 4:45 بعد از ظهر آغاز می شود. اینجا فضای خوبی برای صرف یک نوشیدنی در هنگام غروب آفتاب دارد. هزینه شام کروز سوپانیگا به ازای هر نفر 1250 تا 3,250 بات است.

Phone: +66 2 714 7608

بهترین شام کروزهای بانکوک تایلند

بهترین شام کروزهای تایلند در بانکوک

چائو فرایا پرنسس کروز (Chao Phraya Princess)

چائو فرایا پرنسس کروز (Chao Phraya Princess Cruise) توسط شرکت Tristar Floating اداره می شود. فعالیت این شرکت از سال 1990 آغاز شد و در کل تجربه 5 کروز مختلف را دارند. مهمانان چائو فرایا پرنسس کروز مطمئناً تجربه ای باورنکردنی از شام کروز کسب خواهند کرد. در هنگام صرف شام، علاوه بر دیدن مناظر زیبای شب، معبد وات فو و کاخ بزرگ یا گراند پالاس را خواهید دید، گیتاریست ها و همچنین نوازندگان ساکسیفون همراه با خواننده ای در کشتی حضور دارند و خالق محیطی شاد برای مهمانان هستند. در این کشتی غذاهای بین المللی و تایلندی سرو می شود. سرویس دهی چائو فرایا پرنسس از ساعت 19:00 آغاز می شود. چارترهای اختصاصی نیز در دسترس است.

Phone: +66 0 2860 3700

چائو فرایا پرنسس کروز بهترین شام کروزهای بانکوک تایلند

آپسارا کروز (Apsara Cruise)

آیسارا کروز می تواند یکی از بهترین گزینه های انتخابی شما برای صرف یک شام عاشقانه در قایقی بر روی رودخانه چائو فرایا باشد. کیفیت غذاهایی که در آیسارا سرو می شود، کم از غذاهای رستوران های معروف پایتخت ندارد و سرویس دهی آن از ساعت 20:00 تا 22:00 می باشد.

Phone: +66 2 679 1200

بهترین شام کروزهای بانکوک تایلند، آپسارا کروز

آرنا رایور کروز (Arena River Cruise)

در بیشتر کروزهای بانکوک، در عرشه فقط غذاهای تایلندی سرو می شود، اما در آرنا رایور این گونه نیست؛ در اینجا غذاهای تایلندی و هندی به سبک رستوران ها سرو می شود. تعدادی از غذاهای خوشمزه هندی مثل shahi paneer و chicken malai tikka و همچنین غذاهای پر طرفدار و شناخته شده تایلندی مثل stir-fried chicken با ریحان، ارائه می شود. خواننده ای که در کشتی حضور دارد با هنرنمایی خود مهمانان را سرگرم می کند. ظرفیت برای سرو شام 50 نفر و سرویس دهی از ساعت 20:00 تا 22:00 است. قیمت برای هر نفر 1400 بات بوده که شامل گشت و گذار در امتداد رودخانه، آواز زنده، آب و چای ماسالای هندی است.

Phone: 089 123 9647

بهترین شام کروزهای بانکوک تایلند، آرنا رایور کروز

شام کروز گراند پیرل (Grand Pearl Dinner Cruise)

اگر در پی یک کشتی لوکس برای شام کروز هستید، گراند پیرل را انتخاب کنید. این کشتی عظیم 3 طبقه دارد و به پله برقی مجهز است. گراند پلاس سابقه ای طولانی دارد و در سال 1990 تأسیس شد است. دکوراسیون کشتی چشمگیر است و غذاهای خوشمزه تایلندی و غربی سرو می کند و تعدادی سالن غذاخوری منحصر به فرد دارد. اگر تمایل دارید شبی رومانتیک با شام رومانتیک و شمع های روشن داشته باشید، گراند پیرل را انتخاب کنید. مسیر حرکت این کشتی بزرگ طوری است که مهمانان می توانند مکان های تاریخی شگفت انگیزی مانند معبد ماهاتاد را ببینند.

Phone: +66 2 861 0255

شام کروز گراند پیرل در بانکوک تایلند

شام کروز گراند پیرل، بهترین شام کروزهای بانکوک تایلند

بهترین شام کروزهای بانکوک تایلند، شام کروز گراند پیرل

لوی ناوا (Loy Nava Dinner Cruises)

لوی ناوا شام کروزی با نمایش و موسیقی سنتی و رقص سنتی تایلندی همراه است. میز غذا با غذاهای آنتیک تایلندی، غذاهای محبوب محلی و غذاهای بین المللی مانند Tom Yum Goong (سوپ میگو گرم و تند با نارگیل) چیده می شود. علاوه بر این غذاها، سوپ، دسرها و غذاهای بدون گوشت نیز برای گیاهخواران سرو می شود.

Phone: +66 (0)2 437 4932

بهترین شام کروزهای بانکوک تایلند، لوی ناوا

مانورا کروز (Manohra Cruises)

قایق ها یا کشتی های کروز بزرگ تر همیشه دلیل بر بهتر بودن نیستند. مانورا یک کشتی کروز کوچک است که می تواند تجربه یک شام دوستانه و صمیمی را برای شما رقم بزند. مانورا قایقی یک طبقه بوده و دکوراسیون آن به طور عمده از چوب است. تعدادی از غذاهایی که در لیست منوی این شام کروز وجود دارد شامل سوپ نارگیل تایلندی، massaman kai baan و ماهی قرمز سرخ شده (cho chee pla) است. سرویس دهی مانورا کروز از ساعت 19:30 آغاز می شود و قیمت آن برای بزرگسالان 2300 بات و برای کودکان 1400 بات است.

Phone: +66 2 476 0022

بهترین شام کروزهای تایلند، مانورا کروز در بانکوک

بهترین شام کروزهای تایلند، مانورا کروز در بانکوک

امتیاز 4.83از 5 (6 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید