شهربازی ایمجینیا بانکوک جایی برای آزادی تخیلات کودک

شهربازی ایمجینیا بانکوک جایی برای آزادی تخیلات کودک

«شهربازی ایمجینیا بانکوک» (Imaginia Playland Bangkok) یک مجتمع تفریحی سر پوشیده می باشد که در مرکز خرید Emporium و در طبقه سوم آن طراحی شده است. ایمجینیا یک شهر بازی دو طبقه است که از ایستگاه های بازی مختلف برای کودکان 2 سال و بالاتر تشکیل شده و به محض ورود به آن، خود را در یک جهان فانتزی پیدا خواهید کرد.

در اینجا نیز همانند شهربازی کیدزانیا، تخیلات کودک فعال می شود. ایستگاه های بازی طوری طراحی شده که نتیجه آن ارتقاء خلاقیت، تفکر و تصمیم گیری کودکان باشد. یکی از تفاوت های اساسی شهربازی ایمجینیا بانکوک با سایر اماکن تفریحی بانکوک این است که نمی توانید با کفش وارد شوید و می بایست جوراب داشته باشید. اگر جوراب ندارید، می توانید از همان جا جوراب بخرید.

شهربازی ایمیجینا در بانکوک

بخش های مختلف شهر بازی ایمجینیا بانکوک

این مجموعه تفریحی به 10 منطقه تقسیم می شود:

  • منطقه کودکان نو پا: منطقه کودکان نو پا، در طبقه اول شهر بازی است و در کنار باجه پذیرش قرار دارد. منطقه کودکان نو پا از یک قلعه کوچک تشکیل شده است که برای کودکان نو پا فرصتی را فراهم می کند تا مهارت های حرکتی شان ارتقا پیدا کند.
  • اتاق هنر: در این بخش کودکان از نقاشی کردن و ساخت وسایل هنری لذت می برند.

اماکن تفریحی تایلند؛ شهربازی ایمیجینا در بانکوک

  • کتابخانه: اینجا محل خوبی برای والدینی است که مایل به نشستن و سرگرم کردن کودکان خود با کتاب هستند.

اماکن تفریحی تایلند، شهربازی ایمیجینا در بانکوک

  • صدای ابر: صدای ابر جایی است که بچه ها هماهنگی را یاد می گیرند. اینجا محل خوبی برای کشف دنیای موزیک است.

اماکن دیدنی تایلند، شهربازی ایمیجینا در بانکوک

  • جنگل رؤیا: در این بخش از شهر بازی ایمجینیا که برای مهارت های حرکتی بچه ها طراحی شده است، آن ها می توانند بالا روند و ر داخل یک تور، پایین بپرند.

اماکن تفریحی تایلند، شهربازی ایمیجینا در بانکوک

  • دایره شوالیه: دایره شوالیه درست در کنار کافی شاپ واقع شده است. این یکی دیگر از بازی های موزیکال است که در آن بچه ها می توانند بر روی سنگ ها بنشینند و بازی های خود را با صداهایی که می شنوند هماهنگ کنند.

اماکن تفریحی تایلند، شهربازی ایمیجینا در بانکوک

  • کارگاه ساختمانی: کار گاه ساختمانی یا Builders’ Studio یکی دیگر از سرگرمی های خلاقانه شهر بازی ایمجینیا است و شامل اسباب بازی های چوبی می بشد که توسط اسباب بازی سازهای حرفه ای ساخته شده است. در Builders’ Studio خلاقیت کودکان بواسطه هنر و مهارت های ساختاری  افزایش می یابد.
  • دیوار دیجیتال و ماشین شگفت انگیز: دیوار دیجیتال و سایه جنگل از آیتم های شهر بازی ایمجینیا هستند که به کودکان اجازه می دهد تا سایه های خود را به صورت شبح هایی با اشکال مختلف در آورند و ببینند. ماشین شگفت انگیز نیز مدلی سه بعدی از یک ماشین است. کودکان با استفاده از صفحه نمایش لمسی که در اطراف خودرو وجود دارد، می توانند ماشین خالی را تزئین کنند.

شهربازی ایمیجینا در بانکوک

  • DJ Canopy: در این بخش کودکان می توانند DJ شوند و سبک موسیقی مورد علاقه خود را از میان سبک های مختلف (جاز، کلاسیک، مدرن و غیره) انتخاب کنند.

  • کافی شاپ: کافی شاپ در طبقه دوم واقع شده است. در این کافی شاپ نوشیدنی و اسنک سرو می شود. زمانی که بچه ها در حال بازی هستند، اینجا محل خوبی برای استراحت خانواده‌ها است.

ساعت کار و آدرس شهربازی ایمجینیا

ساعت کار این مجموعه در روزهای دوشنبه تا پنجشنبه 10:00 تا 19:00 و در روزهای جمعه تا یکشنبه: 10:00 تا 20:00 است.

Address:  The Emporium Shopping Complex 3rd fl., Sukhumvit 24 Rd., Klongton, Klongtoey, Bangkok 10110, Thailand.

Phone: +66 2 664 8337

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید