دایناسور پلنت، سیاره دایناسورها در بانکوک

دایناسور پلنت، سیاره دایناسورها در بانکوک

مجتمع تفریحی دریم ورلد، شهربازی ایمجینیا و «شهر بازی دایناسور پلنت» (Dinosaur Planet Theme Park Bangkok) از اماکن تفریحی تایلند هستند که در پایتخت این کشور، یعنی بانکوک قرار داشته و می توانند از اهداف توریستی هر تور گردشگری تایلند باشند. شهر بازی سیاره دایناسور در بانکوک، ناحیه Phrom Phong از Sukhumvit واقع شده است و در آنجا می توانید نمایی از زندگی بیش از 200 نوع دایناسور را ببینید. سیاره دایناسورها در بانکوک، یک مرکز تفریحی ایده آل برای افرادی است که دوست دارند حال و هوای گذشته زمین را تجربه کنند.

اماکن تفریحی تایلند، دایناسور پلنت در بانکوک

درباره دایناسور پلنت بانکوک

انواع دایناسورها طوری طراحی و مدل سازی شده اند که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کند. این پارک به ویژه برای بچه ها بسیار جالب و سرگرم کننده است. متخصصان زیست شناسی و دیرینه شناسی می توانند از پارک دایناسورها به عنوان پارکی که جنبه آموزشی دارد، استفاده کنند. طراحی محیط طبیعی اطراف دایناسورها به گونه ای است که شبیه به زیستگاه طبیعی آن ها باشد. در قسمت مرکزی پارک نیز یک آتشفشان شبیه سازی شده است تا همه چیز به دوران واقعی زندگی این حیوانات کاملاً مشابه باشد. علاوه بر دایناسور، تعدادی فسیل و اسکلت نیز در دایناسور پلنت وجود دارد تا در صورت آموزش به کودکان، از آن ها استفاده شود. همچنین شما می توانید تخم دایناسورها و بیرون آمدن آن ها از تخم را مشاهده کنید.

اماکن تفریحی بانکوک تایلند، دایناسور پلنت

قیمت بلیط، ساعت بازگشایی و آدرس شهر بازی دایناسور پلنت

هزینه بلیط برای بزرگسالان 600 بات و برای بچه هایی که قدشان 90 تا 140 سانتیمتر است، 400 بات تایلند می باشد؛ کودکان کمتر از این شامل تهیه بلیط نمی شوند. ساعت کار این مجموعه دوشنبه ها تا جمعه ها از ساعت 10 صبح تا 8 شب (غرفه بلیط ساعت 7:00 عصر بسته می شود) و شنبه ها و یکشنبه ها از ساعت 10:00 صبح تا 10:00 شب (غرفه بلیط ساعت 8:00 شب بسته می شود) است. مدت زمان پیشنهادی برای بازدید از این مجموعه 2 تا 3 ساعت می باشد. این مرکز تفریحی که نخستین پارک دایناسور بانکوک است، در مجاور پارک Benjasiri واقع شده و فاصله آن تا ایستگاه Phrom Phong BTS Skytrain بسیار کم است.

Address: 544/1 Sukhumvit Rd, Khwaeng Khlong Tan, Khet Khlong Toei, Krung Thep Maha Nakhon 10110

اماکن دیدنی بانکوک تایلند، پارک دایناسور پلنت

تذکرها

  • توصیه می شود زنان باردار از رفتن به پارک دایناسورها خودداری کنند، زیرا ممکن است در حین بازدید هیجاناتی بر آن ها وارد شود که مضر است.
  • کودکانی که قدّشان 90 تا 140 سانتی متر است، باید هزینه بلیط مربوط به کودکان را پرداخت نمایند؛ هزینه ورودی برای کودکان 400 بات است.
  • فقط اشخاص تایلندی می توانند به طور مستقیم بلیط ورودی را از باجه بلیط فروشی خریداری کنند. تورهای گردشگری بانکوک باید به صورت اینترتی اقدام نمایند.

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید