مراکز خرید سیام اسکوئر بانکوک - تایلند

مراکز خرید سیام اسکوئر بانکوک - تایلند

میدان سیام منطقه ای است که شمار زیادی از ساکنان بانکوک در خارج از ساعات کار و مدرسه یکدیگر را در آنجا ملاقات می کنند. پاساژها، بوتیک های کوچک مد، سینماها، رستوران ها و آرایشگاه های زیادی در اطراف و محدوده میدان سیام به چشم می خورد. سیام دیسکووری (Siam Discovery)، سیام سنتر (Siam Center)، سیام پاراگون (Siam Paragon)، مرکز خرید MBKو مرکز خرید دنیای مرکزی «مراکز خرید سیام اسکوئر بانکوک تایلند» (Siam Square shopping malls) هستند که در اطراف میدان سیام واقع شده است. با توجه به اینکه سیام در مرکز شهر بانکونک قرار گرفته است، رفت و آمد و دسترسی به آن و مراکز خرید اطرافش آسان است.

 

سیام اسکوئر بانکوک

 

مراکز خرید پیرامون میدان سیام بانکوک

تعداد زیادی از مراکز خرید بزرگ و بازارهای بانکوک تایلند را می توان در میدان سیام پیدا کرد که با خدمات و گزینه های متعددی طراحی شده اند؛  به غیر از خرید، گزینه های زیادی برای خرید انواع غذاها و گزینه های خوبی برای انتخاب رستوران در داخل و خارج از بازار و مراکز خرید وجود دارد. آرایشگاه ها، کلینیک های ماساژ، دندانپزشکی، کافی نت ها، کتابخانه ها و سینما ها در طبقه های بالایی این مراکز وجود دارد. در سفر به بانکوک با رفتن به این منطقه می توانید بیشتر خریدهای خود را انجام دهید. در ادامه فهرستی از بزرگترین مراکز خرید سیام اسکوئر بانکوک ارائه شده است:

 

مراکز خرید سیام اسکوئر وان در شهر بانکوک تایلند

  • مرکز خرید سیام پاراگون: مارک های بین المللی و پوشاک مد را در این مجتمع که محبوب ترین مرکز خرید در بانکوک است پیدا کنید.
  • مرکز خرید سنترال ورلد: بزرگترین مرکز خرید بانکوک است و طیف وسیعی از محصولات را پوشش می دهد.
  • مرکز خرید ام بی کی: پاساژی محبوب در میان گردشگران و مردم محلی که در آنجا می توانید سوغات، وسایل الکترونیکی، محصولات مد و فشن و غیره را با قیمت ارزان خریداری نمایید؛ MBK از بازارهای ارزان تایلند است.
  • مرکز خرید سیام سنتر: برندهای طراحی مد تایلند را می توانید در این مجتمع پیدا کنید.
  • مرکز خرید سیام دیسکوری: این مجتمع از چند طبقه تشکیل شده که شامل طبقه مد، زیبایی، ورزشی، شیوه زندگی، دکوراسیون منزل و فروشگاه های تخصصی است.
  • سیام اسکوئر وان: اگر در صدد خرید لباس های محلی و لباس های مد روز هستید سری به سیام اسکوئر وان بزنید.

مراکز خرید تایلند، مراکز خرید سیام اسکوئر در بانکوک

 

اماکن دیدنی و جاذبه های اطراف میدان سیام

رفتن به میدان سیام بانکوک هم فال است هم تماشا، قدم زدن و خرید از پاساژها، خوردن یک وعده غذایی یا یک دسر و نوشیدنی خوشمزه در کافی شاپ ها از یک طرف و بازدید از دیگر جاذبه های دیدنی بانکوک که در نزدیکی این میدان واقع شده اند می تواند مکمل اقامت شما در این شهر باشد. موزه خانه جیم تامسون، موزه Madame Tussauds Wax و مرکز فرهنگ و هنر بانکوک (Bangkok Art and Culture Centre) از اماکنی هستند که می توانید از آن ها دیدن کنید.

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید