سیام پارک سیتی بهترین پارک آبی بانکوک

سیام پارک سیتی بهترین پارک آبی بانکوک

«شهربازی و پارک آبی سیام پارک سیتی» (Siam Park City) شهربازی معروف و بزرگترین پارک آبی بانکوک است و وسعت آن به حدی است که بزرگترین استخر موج دنیا و چندین وسیله تفریحی – سرگرمی آبی بزرگ دیگر (مثل roller coasters وattractions like Africa Adventure) و همچنین ماجراجویی ژوراسیک را در خود جای داده است. این مجموعه از شامل دو قسمت شهربازی و پارک آبی است.

شهربازی و پارک آبی بانکوک، سیام پارک سیتی

بخش پارک آبی سیام سیتی پارک بانکوک

در پارک آبی بانکوک سواری ها و وسایل بازی هیجان انگیز پارک تفریحی، آرامش در استخرها و ماساژ تایلندی در کنار استخر، یک روز سرگرم کننده را برای بزرگسالان و بچه ها در تمام سنین فراهم می کند. چنان با این وسایل سرگرم خواهید شد که یک روز شما به راحتی و به طور کامل صرف می شود. پارک آبی سیام سیتی به عنوان "دریای بانکوک" شناخته شده است، زیرا دارای بزرگترین استخر موج جهان است و در کتاب گینس ثبت شده است. استخر بسیار بزرگ با امواج کوچک توهمی در مغز شما ایجاد می کند که سبب می شود گمان کنید در سواحل شهر بانکوک شنا می کنید! سرسره های آبی با ارتفاع 23 متر که سرسره های سریع هستند و انتهای آن ها به استخر آب ختم می شود، از بخش های هیجان انگیز پارک ابی هستند.

سیام پارک سیتی، شهربازی و پارک آبی بانکوک

علاوه بر استخر بسیار بزرگ، استخرهای کوچک تری نیز در این پارک آبی بانکوک وجود دارد که با عمق کم خود برای کودکان مناسب است. استخرها در چند سطح (برای کودکان و بزرگسالان با عمق و اندازه مختلف) وجود دارند؛ یکی از استخرها کوچک تر است. یک استخر با عمق کم نیز برای بچه های کوچک وجود دارد. در اطراف این استخرها نگهبانانی حضور دارند. ماساژ تایلندی و ماساژ پا نیز در اینجا انجام می شود که هزینه آن به ازای هر ساعت 300 بات است.

اگر با خود لباس شنا و حوله همراه نداشته باشید، می توانید آن ها را اجاره کنید. اجارۀ صندلی های ساحلی برای کل روز 10 بات است. قفسه هایی وجود دارد که می توانید وسایل شخصی خود را در آن جا قرار دهید و با پرداخت 20 بات می توانید از آن ها استفاده کنید. در کنار ورودی پارک آبی رستوران دریاییSi-Am Marine قرار دارد.

سیام پارک سیتی، شهربازی و پارک آبی بانکوک

بخش شهربازی سیام سیتی پارک بانکوک

این مجموعه تفریحی نیز همانند شهربازی استانبول شامل دو بخش تفریحات آبی و شهربازی است؛ شهربازی آن از چهار قسمت و حدود 30 وسیله بازی مانند: سواری اسپینینگ (spinning rides)، قطار غلتکی، سقوط از برج، gyro tower ،log flume و قایق نوسان (swing boat) تشکیل شده است. سیام سیتی پارک را به لحاظ داشتن بخش ژوراسیک می توان همانند شهربازی تفلیس دانست.

سیام پارک سیتی، شهربازی و پارک آبی بانکوک

سیام پارک سیتی، شهربازی و پارک آبی بانکوک

غذا و نوشیدنی در سیام پارک سیتی بانکوک

در اطراف این مجموعه چند رستوران و تعداد زیادی بوفه غذا، تنقلات و بستنی فروشی قرار دارد. در این رستوران و غذاخوری ها غذاهای تایلندی با تنوع بالا، غذاهای هندی، غذاهای اروپایی، سوپ، برنج، ماکارانی، میوه های محلی و دسر سرو می شود؛ انواع نوشیدنی نیز ارائه می شود.

قیمت بلیط  شهربازی و پارک آبی بانکوک

قیمت بلیط سیام سیتی پارک تایلند برای بزرگسالان 850 بات و برای کودکان 1100 بات است؛ در صورتی که تعداد شما بیشتر از 6 نفر باشد، 10 درصد تخفیف اعمال می شود. قد 130 سانتیمتر و بالاتر جزء بزرگسال و قد 101 تا 130 سانتیمتر جزء کودکان محسوب می شوند و باید هزینه بلیط مربوط به کودکان را پرداخت کنند. برای کودکانی که قدّشان کمتر از 100 سانتیمتر است، نیازی به خرید بلیط نیست. در قسمت ورودی، نقشه ای به شما داده خواهد شد که موقعیت شما را در هر نقطه از پارک نشان می دهد.

ساعت کار و آدرس

ساعت کار این مجموعه 10:00 صبح است؛ بخش پارک آبی از ساعت 10:00 تا 17:00 و شهر بازی از 10:00 تا 18:00 باز است. بوفه های غذا نیز از ساعت 11:30 تا 14:30 فعال هستند.

Address: 203 Suan Sayam road, Khannayao district, Bangkok.

راحت ترین راه دسترسی به سیام پارک سیتی بانکوک استفاده از تاکسی است. اگر از مرکز شهر حرکت کنید، بسته به اینکه مسیر شلوغ باشد یا نه، حدود 45 دقیقه تا یک ساعت و نیم زمان لازم است.

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید