بزرگترین استخر موج جهان در سیام پارک سیتی بانکوک

بزرگترین استخر موج جهان در سیام پارک سیتی بانکوک

البته که بهترین پارک آبی تایلند، پارک آبی رامایانا در شهر پاتایا است و در زمره بهترین پارک های آبی جهان جای دارد اما «شهربازی و پارک آبی سیام پارک سیتی» (Siam Park City) نیز بزرگترین پارک آبی و تفریحی پایتخت این کشور، یعنی بانکوک است و وسعت آن به حدی است که بزرگترین استخر موج دنیا و چندین وسیله تفریحی – سرگرمی آبی بزرگ دیگر (مثل roller coasters وattractions like Africa Adventure) و همچنین ماجراجویی ژوراسیک را در خود جای داده است. این مجموعه از شامل دو قسمت پارک آبی و شهربازی است.

شهربازی و پارک آبی بانکوک، سیام پارک سیتی

پارک آبی

سواری ها و وسایل بازی هیجان انگیز پارک تفریحی، آرامش در استخرها و ماساژ تایلندی در کنار استخر، یک روز سرگرم کننده را برای بزرگسالان و بچه ها در تمام سنین فراهم می کند. چنان با این وسایل سرگرم خواهید شد که یک روز شما به راحتی و به طور کامل صرف می شود. پارک آبی سیام سیتی به عنوان "دریای بانکوک" شناخته شده است، زیرا دارای بزرگترین استخر موج جهان است و در کتاب گینس ثبت شده است. استخر بسیار بزرگ با امواج کوچک توهمی در مغز شما ایجاد می کند که سبب می شود گمان کنید در سواحل شهر بانکوک شنا می کنید! سرسره های آبی با ارتفاع 23 متر که سرسره های سریع هستند و انتهای آن ها به استخر آب ختم می شود، از بخش های هیجان انگیز پارک ابی هستند.

سیام پارک سیتی، شهربازی و پارک آبی بانکوک

علاوه بر استخر بسیار بزرگ، استخرهای کوچک تری نیز وجود دارد که با عمق کم خود برای کودکان مناسب است. استخرها در چند سطح (برای کودکان و بزرگسالان با عمق و اندازه مختلف) وجود دارند؛ یکی از استخرها کوچک تر است. یک استخر با عمق کم نیز برای بچه های کوچک وجود دارد. در اطراف این استخرها نگهبانانی حضور دارند. ماساژ تایلندی و ماساژ پا نیز در اینجا انجام می شود که هزینه آن به ازای هر ساعت 300 بات است.

اگر با خود لباس شنا و حوله همراه نداشته باشید، می توانید آن ها را اجاره کنید. اجارۀ صندلی های ساحلی برای کل روز 10 بات است. قفسه هایی وجود دارد که می توانید وسایل شخصی خود را در آن جا قرار دهید و با پرداخت 20 بات می توانید از آن ها استفاده کنید. در کنار ورودی پارک آبی رستوران دریاییSi-Am Marine قرار دارد.

سیام پارک سیتی، شهربازی و پارک آبی بانکوک

شهر بازی

شهر بازی این مجموعه تفریحی بانکوک از چهار قسمت و حدود 30 وسیله بازی مانند: سواری اسپینینگ (spinning rides)، قطار غلتکی، سقوط از برج، gyro tower، log flume و قایق نوسان (swing boat) تشکیل شده است.

سیام پارک سیتی، شهربازی و پارک آبی بانکوک

سیام پارک سیتی، شهربازی و پارک آبی بانکوک

غذا و نوشیدنی

در اطراف این مجموعه چند رستوران و تعداد زیادی بوفه غذا، تنقلات و بستنی فروشی قرار دارد. در این رستوران و غذاخوری ها غذاهای تایلندی با تنوع بالا، غذاهای هندی، غذاهای اروپایی، سوپ، برنج، ماکارانی، میوه های محلی و دسر سرو می شود؛ انواع نوشیدنی نیز ارائه می شود.

قیمت بلیط سیام پارک سیتی بانکوک تایلند

قیمت بلیط سیام سیتی پارک تایلند برای بزرگسالان 850 بات و برای کودکان 1100 بات است؛ در صورتی که تعداد شما بیشتر از 6 نفر باشد، 10 درصد تخفیف اعمال می شود. قد 130 سانتیمتر و بالاتر جزء بزرگسال و قد 101 تا 130 سانتیمتر جزء کودکان محسوب می شوند و باید هزینه بلیط مربوط به کودکان را پرداخت کنند. برای کودکانی که قدّشان کمتر از 100 سانتیمتر است، نیازی به خرید بلیط نیست. در قسمت ورودی، نقشه ای به شما داده خواهد شد که موقعیت شما را در هر نقطه از پارک نشان می دهد.

ساعت کار و آدرس سیام پارک سیتی تایلند

ساعت کار این مجموعه 10:00 صبح است؛ بخش پارک آبی از ساعت 10:00 تا 17:00 و شهر بازی از 10:00 تا 18:00 باز است. بوفه های غذا نیز از ساعت 11:30 تا 14:30 فعال هستند.

Address: 203 Suan Sayam road, Khannayao district, Bangkok.

راحت ترین راه دسترسی به سیام پارک سیتی بانکوک استفاده از تاکسی است. اگر از مرکز شهر حرکت کنید، بسته به اینکه مسیر شلوغ باشد یا نه، حدود 45 دقیقه تا یک ساعت و نیم زمان لازم است.

 

امتیاز 5.00از 5 (4 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید