غذاهای ارزان در بازار شناور تالین چان بانکوک

غذاهای ارزان در بازار شناور تالین چان بانکوک

بازار شناور تالین چان بانکوک (Taling Chan) همانند بازار شناور آمفاوا، از بازارهای روی آب بانکوک است که در تأمین بخشی از نیازهای روزمره مردم بانکوک بسیار مؤثر است. تاجرهای قدیمی و جوان تایلندی بازار شناور Taling Chan به امید فروش کالاهای اختصاصی شان سوار بر قایق های طویل شان، به بازار می آیند. در ابتدا که این بازار راه افتاده بود، تنها چند قایق فروش مواد غذایی وجود داشت که اغلب گوشت و غذاهای دریایی، انواع نودل، پودینگ نارگیل و سالاد تازه می فروختند اما امروزه تعدادشان افزایش یافته است. در این بازار شناور، حیواناتی مانند لاکپشت، خرگوش و ماهی های کوچک نیز به فروش می رسد.

بازارهای روی آب بانکوک، بازار شناور تالین چان

محصولات بازار شناور تالین چان بانکوک

غذاهای خوشمزه

انواع غذاهای خوشمزه با ظاهری دلفریب و رنگارنگ در این بازار جلب توجه می کند. قیمت غذاها ارزان است (30 تا 60 بات تایلند) و حاضر کردن شان وقت گیر نیست. گوشت کبابی که یکی از غذاهای محبوب مردم تایلند است، از جمله غذاهایی است که در اینجا به فروش می رسد.

میوه های تازه و سبزیجات

اگر به دنبال میوه های تازه ای هستید در این بازار شناور می توانید آن ها را تهیه کنید؛ این ها محصول باغ فروشندگان تالین چان است و فروش میوه ها و سبزیجات بومی تازه از ویژگی تالین چان مارکت است.

گل و محصولات باغبانی

همانطور که به بخش های پایانی بازار می رسید، مجموعه ای از گل های زیبا و درختچه های سبز تجاری را خواهید دیدکه برخی از آن ها را می توانید به قیمت ارزان و فقط 5 بات (حدود 15 سنت آمریکا) خریداری کنید. علاوه بر گیاهان متنوع، می توانید وسایل لازم باغ داری را نیز در اینجا پیدا کنید.

بازارهای شناور تایلند، بازار روی آب تالین چان در بانکوک

ساعت فعالیت و دسترسی به بازار روی آب تالین چان بانکوک

ساعت فعالیت 7:00 تا 16:00 (4 بعد از ظهر) است. پیشنهاد می شود اولیه صبح به بازار بروید. مدّت زمانی تقریبی که بازدید 2 ساعت است. تاکسی ساده ترین راه برای دسترسی به تالین چان است، اما می توانید با استفاده از BTS در ایستگاه Wongwian Yai پیاده شوید و سپس خود را با تاکسی به آنجا برسانید.

 

امتیاز 4.50از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید