اور تور کور بهترن بازار مواد غذایی تازه در بانکوک

اور تور کور بهترن بازار مواد غذایی تازه در بانکوک

«بازار مواد غذایی اور تور کور بانکوک» (Or Tor Kor) فراتر از یک بازار محلی است؛ محصولاتی که در اینجا ارائه می شود، از میان بهترین محصولات کل کشور تایلند انتخاب شده اند و به همین علت این بازار مواد غذایی در جهان رتبه چهارم را داشته و بهترین بازار مواد غذایی تازه در بانکوک به شمار می رود. در این مجموعه طیفی وسیع و باور نکردنی از انواع میوه ها، سبزیجات بسیار تازه، گوشت و غذاهای دریایی و دیگر مواد غذایی تازه به چشم می خورد به نحوی که می تواند انتخاب اول هر سر آشپز درجه یک باشد. در هر صورت، اور تور کور بازار جذابی است که می تواند برای هر گردشگر خارجی جالب توجه باشد. در سفر خود به بانکوک حتماً از این بازار مواد غذایی تازه نیز دیدن کنید. تورهای گردشگری بانکوک نیز می توانند بازدید از این مجمتمع خرید را جزء مقاصد گردشگری خود قرار دهند تا به این ترتیب یک مقصد گردشگری متفاوت و خاص برای مسافران خود ترتیب دهند.

بهترین بازارهای تایلند، بازار مواد غذایی اور تور کور در بانکوک

در بازار اور تور کور بانکوک چه موادی وجود دارد؟

علاوه بر میوه ها و سبزیجات تازه، انواع ترشیجات، ادویه های مخصوص ترشی، اسنک و شیرینی های تایلندی نیز در این بازار به چشم می خورد که قطعاً در جذب گردشگران تأثیر بسزایی دارد.

صدف تازه سرخ شده، غذاهای دریایی، نودل، پنکک صدف سرخ شده، پد تایلندی و انواع سوپ رشته از جمله مواد غذایی معروفی است که در این بازار عرضه می شود.

به دلیل اینکه اور تور کور یک بازار بزرگ و مهم است که شهرت جهانی نیز دارد، جای تعجب نیست که قیمت ها در این بازار نسبت به سایر بازارهای مواد غذایی بانکوک، بالاتر باشد. در این بازار سرمایه داران تجاری مشغول به کسب و کار هستند و آن ها همواره مشتریان خود را دارند.

بازارهای تایلند، بازار مواد غذایی اور تور کور در بانکوک

ساعت کار، آدرس و نحوه دسترسی به بازار Or Tor Kor

ساعت کار بازار اور تور کور هر روز از ساعت 8:00 تا 18:00 می باشد. این بازار مواد غذایی معروف بانکوک را در جاده Kamphaengphet و رو به روی بازار آخر هفته چاتوچاک پیدا کنید. برای دسترسی به این مجموعه می توانید از مترو استفاده کنید؛ از طریق مترو MRT به ایستگاه Kamphaeng Phet رفته و از خروجی شماره 3 این ایستگاه خارج شوید؛ شما در بازار هستید!

Address: 101 ถนน ย่านพหลโยธิน Khwaeng Chatuchak, Khet Chatuchak, Krung Thep Maha Nakhon 10900, Thailand.

 

امتیاز 5.00از 5 (2 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید