مرکز خرید محله چینی ها در بانکوک

مرکز خرید محله چینی ها در بانکوک

«مرکز خرید محله چینی ها بانکوک تایلند» (Chinatown Market) یک جاذبه توریستی محبوب برای گردشگران تایلندی که به بانکوک مسافرت می کنند محسوب می شود، زیرا  اینجا مرکز خرید و محله ای متفاوت در بانکوک است. در این منطقه، در عین حال که در تایلند به سر می برید، می توانید ساعاتی را در محله چینی ها و با مردمی که اصالتاً چینی هستند بگذرانید، غذاهای چینی میل کنید، طلاهای ساخت چین را ببینید، به معابد چینی بروید و همه آنچه که در یک مرکز خرید می توان دید و خرید را پیدا کنید. در واقع با رفتن به مرکز خرید محله چینی ها در بانکوک، با یک تیر دو نشان می زنید! اگر در صدد خرید بلیط تایلند هستید و قصد دارید به بانکوک بروید، بازدید از این مجموعه را از دست ندهید.

مرکز خرید محله چینی های بانکوک، پس از غروب آفتاب رنگ و رویی دیگر به خود می گیرد و پر جنب و جوش می شود. در این ساعت ها انبوهی از خریداران را می بینید که در نواری به طول تقریبی 1 کیلومتر در حال رفت و آمد و خرید کردن هستند. غذاهای خیابانی در بیشتر قسمت های بانکوک وجود دارد اما معروفیت غذاهای خیابانی محله چینی ها زبانزد است.

مرکز خرید محله چینی ها در بانکوک، مراکز خرید بانکوک تایلند

اقامت در محله چینی ها

همانطور که دسترسی به محله چینی ها در بانکوک سخت نیست، اقامت در این محله نیست مشکل نیست، زیرا گزینه های خوبی از خانه ها و مهمان خانه ها وجود دارد که اگر بودجه شما کم باشد نیز می توانید از آن ها استفاده کنید.

اگر در سفر به بانکوک، قصد رفتن به محله چینی ها را دارید، سفر خود را طوری تنظیم کنید که در فستیوال بزرگی مانند سال نو چینی در آنجا حضور داشته باشید تا بدین ترتیب هم از بانکوک تایلند دیدن نمایید، هم بازار محله چینی ها را ببینید و هم از برنامه هایی که در فستیوال سال نو چینی برگزار می شود بهره مند شوید؛ در این صورت محله چینی ها را در بهترین حالت خواهید دید! علاوه بر بانکوک، در پایاتا که یکی دیگر از شهرهای توریستی تایلند است نیز بازاری به نام بازار چاکن گیو در یک محله قدیمی چینی بر پا می شود.

مراکز خرید بانکوک تایلند، مرکز خرید محله چینی ها

آدرس مرکز خرید محله چینی های بانکوک

Address: Yaowarat Road | Samphanthawong, Samphanthawong, Bangkok 10100, Thailand.

امتیاز 5.00از 5 (1 رای)

نظرات کاربران

برای این مطلب هنوز نظری ثبت نشده است
افزودن نظر جدید